تمرین نوبت عصر تیم استقلال با حضور ۸ بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز و در حالی که تنها مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی، آرش برهانی، مهرداد اولادی و محمد قاضی در کمپ زنده یاد حجازی حضور داشتند برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد.

* سرمربی تیم استقلال با گذشت ۴۰ دقیقه از تمرین به همراه پسر خود وارد مجموعه تمرینی استقلال شد و تنها از روی نیمکت تمرین تیمش را نظاره کرد.

* مهرداد اولادی به محض دیدن سرمربی استقلال به سمت او رفت و با وی به خوش و بش پرداخت. وی صبح امروز کار با وزنه انجام داده بود و در تمرین نوبت عصر برای اولین بار در کنار دیگر استقلالی ها پا به توپ شد.

* با توجه به تعطیلی سه روزه و فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تنها ۲۰ نفر از طرفداران استقلال نظاره گر تمرین این تیم بودند.

* کریم بوستانی تنها غایب کادر فنی استقلال بود زیرا وی به اهواز سفر کرده است.

* میرشاد ماجدی سرپرست استقلال امروز با لباس ورزشی در تمرین حاضر شد و در میانه زمین به سمت دروازه شوت می زد.

* بازیکنان تیم استقلال برای آنکه در این دو روز آینده برای عزاداری به کدام هیئت ها بروند با یکدیگر صحبت می کردند و از همین رو استعلام مراسم عزاداری را از یکدیگر می گرفتند.

* حنیف عمران زاده مدافع استقلال به دنبال اجازه از سرمربی این تیم بود که برای حضور در مراسم عزاداری راهی شهر خود (نور) شود.

* ملی پوشان و همچنین بازیکنانی که مصدوم هستند در تمرین امروز حاضر نبودند و تنها ۸ استقلالی کارهای تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

* بخش اعظم تمرین امروز استقلال به کارهای تاکتیکی اختصاص داشت که مجید صالح و دیگر اعضای کادر فنی آن را به عهده داشتند. بازیکنان در قالب دو گروه سبز و زرد فوتبال در یک سوم زمین را پشت سر گذاشتند.

* قرار است طبق هماهنگی های به عمل آمده بازیکنان فردا صبح یک جلسه تمرین را در کمپ زنده یاد حجازی برگزار و سپس تا روز جمعه بعد از ظهر ساعت ۱۵ به استراحت بپردازند. قرار است مسئولان کمپ استقلال به مناسبت تاسوعای حسینی هواداران این تیم میهمان سفره اباعبدالله الحسین کنند که تعدادی از این بازیکنان در این مراسم حضور خواهند داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات