در شرایطی که خیلی از تیم ها در تعطیلات نیم فصل بازیکنان خود را جا به جا کردند اما پرسپولیس همچنان به دنبال رایزنی برای جذب بازیکنان جدید و خلوت کردن لیست خود است.

به گزارش افکارنیوز ، بحث حضور محسن مسلمان هافبک ذوب آهن در پرسپولیس از حدود ۲ ماه پیش مطرح شد و در چند نشست ذوب آهنی ها با پرسپولیسی ها به توافقات خوبی رسیدند اما با توجه به اینکه قرار بود طبق توافقات انجام شده این انتقال با حضور دو بازیکن پرسپولیس در ذوب آهن و مبلغی پول تمام شود اما طرفین پرسپولیسی و اصفهانی در صحبت های جدیدشان در خصوص یک مسئله به بن بست خوردند.

ظاهرا با سپری شدن چند جلسه با یکدیگر به توافقات نهایی نرسیدند به همین دلیل حضور محسن مسلمان در پرسپولیس کمی کمرنگ تر شده چون این بازیکن پیشنهادی هم از دو تیم دیگر تهرانی دارد.

در همین زمینه مسلمان به خبرنگار فارس گفت: من فعلا در تمرینات تیم ملی امید هستم، صحبت های خوبی هم با پرسپولیسی ها داشتیم اما هنوز خودم هم نمی دانم می خواهد چه اتفاقی بیافتد، من در تصمیم گیری عجله نمی کنم.

همچنین هادی نوروزی نیز که این روزها درخواست جدایی از پرسپولیس کرده و حتی دایی نیز با او موافق کرده، در چند مرحله حتی با بازیکنان پرسپولیس خداحافظی هم کرده و با تیم هایی مانند نفت، در حال مذاکره است.

رضا محمدی دروازه بان سوم پرسپولیس نیز با مسئولان راه آهن مذاکراتی داشته و قرار است تکلیف این بازیکن نیز به زودی مشخص شود.

اما یکی از بازیکنانی که علی دایی نیز روی جذب او بسیار تردید دارد، رضا نوروزی مهاجم نفت تهران است.

پرسپولیسی ها با مسئولان نفت صحبت هایی را داشته اند اما هنوز به توافق نهایی نرسیده اند البته این در شرایطی است که جدایی خانزاده، غلامرضا رضایی و میلاد غریبی نیز تقریبا از جمع قرمزپوشان قطعی است. در همین رابطه غریبی به فارس گفت: نمی دانم تیم و مقصد بعدی من واقعا کجاست، قرار است به من اطلاع دهند تا روی آن فکر کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات