گزارش تمرین استقلال

در تمرین امروز تیم استقلال سیموئز به هنگام ترک کمپ این باشگاه برخورد گرمی با سید مهدی رحمتی داشت.

به گزارش افکارنیوز ، تیم استقلال برای آمادگی جهت حضور برابر ملوان انزلی از ساعت ۱۵: ۳۰ در کمپ اختصاصی این باشگاه و با حضور ۱۵۰ نفر از هواداران برگزار شد.

* این تمرین تحت تاثیر جشن تولد امیر قلعه نویی برگزار شد. هواداران استقلال که برای قلعه نویی جشن تولد گرفته بودند به هنگام ورود وی به زمین یک صدا او را تشویق کردند و روز تولدش را تبریک گفتند. آنها در مورد قلعه نویی شعار" امیرکبیر فوتبال ایران" " امیر با معرفت، امیر پاک فوتبال ایران" سر دادند. همچنین ۲ بنر بزرگ که عکس قلعه نویی روی آن نقش بسته بود در کمپ نصب شده بود.

* برای نخستین بار در تمرین استقلال همه بازیکنان حضور داشتند تا پس از مدت ها تمرین آبی پوشان با تمامی بازیکن برگزار شود.

* آندرانیک تیموریان وخسرو حیدری که در تمرین روز گذشته غیبت داشتند امروز در تمرین حضور یافتند. البته خسرو حیدری به همراه هاشم بیک زاده اختصاصی تمرین کردند و زودتر از سایر بازیکنان کمپ را ترک کردند.

* سیموئز به هنگام ترک تمرین استقلال برخورد گرمی با سید مهدی رحمتی داشت.

* هواداران استقلال پس از تشویق قلعه نویی، فتح الله زاده مدیرعامل استقلال را تشویق کردند و علیه علی دایی، محمد رویانیان و سعید شیرینی شعار سر دادند. آنها در حالی که شعار دایی مافیایی سر می دادند، قلعه نویی با اشاره دست از آنها خواست که این کار را نکنند اما این تعداد از هواداران شعار" شیرینی، سردار، ژنرال آمد خبردار" ، " سردار یادت باشه حاجی سرورته" سر دادند.

* برخی از هواداران استقلال با دیدن قلعه نویی به سمت او رفتند و تولدش را تبریک گفتند.

* محور تمرین امروز آبی پوشان کار با توپ، بازی آقاوسط در ۳ گروه و ارسال از جناحین و شوت به دروازه بود.

* هاشم بیک زاده و امیر حاج قاسم مربی بدنساز استقلال در گوشه ای از زمین دقایقی با یکدیگر صحبت کردند.

* با توجه به اینکه پژمان منتظری روز گذشته ا علام کرده بود می خواهد از استقلال جدا شود تعدادی از بازیکنان استقلال با او در این باره صحبت کردند. همچنین تماشاگران استقلال با شعار پژمان باتعصب از او خواستند که استقلال را ترک نکند.

* با توجه به گلی که امیرحسین صادقی به تیم لبنان زده بود هوادران استقلال شعرهایی در وصف او سرودند و او را به شدت تشویق کردند.

* مهدی رحمتی زیر نظر بابازاده مربی دروازه بان های استقلال تمرینات اختصاصی را گذراند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات