ریولینیو: امسال شخص دیگری بازیکن سال فیفا می شود

اسطوره فوتبال برزیل زیدان را بازیکنی بزرگتر نسبت به سوپراستار آرژانتینی بارسلونا می داند.

به گزارش افکارنیوز ، در حالی که به تاریخ انتخاب بهترین بازیکن سال فیفا نزدیک می شویم همچنان لیونل مسی، مهاجم ۲۵ ساله بارسلونا یکی از کاندیداهای اصلی دریافت این عنوان به شمار می رود. مهاجم تیم ملی آرژانتین که در حال حاضر در مصدومیت به سر می برد در ۴ سال گذشته به طور متوالی این عنوان را به خود اختصاص داده است.

پله، اسطوره فوتبال برزیل گفت: اگر قرار باشد مقایسه فردی داشته باشیم به نظرم زین الدین زیدان از لیونل مسی هم بهتر بود. بازی زیدان تماشایی بود در حالی که همبازی های او در دوران بازیگری اش نام های بزرگی نسبت به همبازیان فعلی مسی نبودند. لیونل در بارسلونا با بازیکنان بزرگی همچون ژاوی هرناندس و آندره آس اینیستا بازی می کرد ولی با این حال مایلم که در نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن سال فیفا به مسی رای بدهم.

روبرتو ریولینیو، بازیکن پیشین سلسائو که در سال ۱۹۷۰ در کنار پله به عنوان قهرمانی جام جهانی ۱۹۷۰ رسید نظری متفاوت دارد. وی اظهار داشت: به نظر من نیمار از لحاظ تکنیکی نسبت به لیونل مسی که اصلا قابل قیاس نسبت با مارادونا نیست، بهتر است. چیزی که باعث شده تا مسی بیشتر به چشم بیاید این است که او در بارسلونا حسابی جا افتاده و همه چیز وفق مراد او پیش می رود. مطمئن هستم امسال بازیکنی دیگر عنوان بهترین بازیکن جهان را به خود اختصاص می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات