عباسی:

دکتر محمد عباسی در مراسم تودیع خود گفت: در دوران حضورش در این وزارتخانه ورزش توفیقات خوبی داشته است، اما در کنار این توفقیات برخی ها می خواستند مشکلاتی را به وجود بیاورند که رو سیاهی باقی ماند و هیچ کدام از موضوعاتی که مطرح می کردند حقیقت نداشت.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر محمد عباسی در مراسم تودیع خود گفت: در دوران حضورش در این وزارتخانه ورزش توفیقات خوبی داشته است، اما در کنار این توفقیات برخی ها می خواستند مشکلاتی را به وجود بیاورند که رو سیاهی باقی ماند و هیچ کدام از موضوعاتی که مطرح می کردند حقیقت نداشت.

مراسم تودیع دکتر محمد عباسی و معارفه دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در هتل المپیک با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور، دکتر عباسی اولین وزیر وزارتخانه ورزش و جوانان و روسای فدراسیون ها برگزار شد.

در این مراسم محمد عباسی در سخنانی گفت: من از طرف خود و همه دوستان ورزشکار به ویژه مدیران کل فدراسیون ها که در اینجا حضور دارند به آقای گودرزی خیر مقدم می گویم و عنوان می کنم که مطمئن باشید به عنوان برادری کوچک همیشه دعاگوی شما هستم و همراه تان خواهم بود.

وی ادامه داد: من روزهای اولی که به وزارت ورزش و جوانان آمده بودم گفتم که آنچه که در ورزش اتفاق افتاده است، حاصل زحمات کسانی است که از ابتدای انقلاب در این حوزه فعالیت داشتند و زحمت کشیدند و حالا هم لازم می دانم که از آنها تشکر کنم.

وزیر سابق ورزش و جوانان افزود: مهم ترین موضوع پس از تشکیل وزارت ورزش و جوانان آماده شدن برای المپیک ۲۰۱۲ بود که با توجه به زمان کوتاهی تا این رقابت ها داشتیم، فکر نمی کردیم که بتوانیم آمادگی لازم را به دست آوریم، اما با تمهیداتی که انجام شد توانستیم نتایج خوبی را بگیریم و ایران از رتبه پنجاه و یکم به هفدهم جهان رسید که یک جهش تاریخی در ورزش کشور بود.

عباسی افزود: در این دوره اتفاقات بزرگی در ورزش ایران رخ داد، به طور مثال فوتبال برای اولین بار به عنوان سرگروه به جام جهانی رفت و وزنه برداری برای چندمین بار در عرصه جهانی درخشید. همچنین در رشته های دیگر هم ورزش ایران حضور چشمگیری در میادین بین المللی داشت.

وی با اشاره به حضور بانوان در المپیک لندن گفت: در این دوره بانوان هشت سهمیه را برای ما کسب کردند که با این اقدام کرامت و بزرگی خود را نشان دادند. در ورزش ایران یک فضایی حاصل شده است که خود باوری را در جهان به همراه دارد. به طوری که ایران تنها از هشت کشور اروپایی عقب تر است و در آسیا ژاپن و چین از آن جلوتر هستند. در آمریکای جنوبی هم تنها کوبا عملکردی بهتر نسبت به ایران در میادین ورزشی داشته است.

عباسی خاطر نشان کرد: اما در کنار این توفقیات برخی ها می خواستند مشکلاتی را به وجود بیاورند که روسیاهی باقی ماند و هیچ کدام از موضوعاتی که مطرح می کردند حقیقت نداشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات