در جلسه ۶۰ دقیقه ای رویانیان با علی دایی، طرفین در مورد موضوعات مختلف گفت وگو کردند.

به گزارش افکارنیوز ، تعطیلات نیم فصل زمان خوبی بود تا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از علی دایی که در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفته تقدیر کند و درباره ۳ موضوع با او به گفت وگو بنشیند.

از همین رو علی دایی امروز به دفتر رویانیان رفت و در جلسه ای ۶۰ دقیقه ای با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گفت وگو پرداخت.

در این جلسه ابتدا در خصوص قرارداد و پرداختی بازیکنان بین دایی و رویانیان گفت وگو و تبادل نظر شد، سپس رویانیان در مورد بازی با میلان با علی دایی مشورت کرد که علی دایی نیز ضمن عذرخواهی از رویانیان اعلام کرد که نمی تواند پنج شنبه در بازی با ستارگان حضور داشته باشد. سپس دایی با پروین به صورت تلفنی گفت وگو کرد و برای پیشکسوتان تیم آرزوی موفقیت داشت و از اینکه نمی تواند به دلیل بازی حساس با تراکتورسازی پیشکسوتان را همراهی کند عذرخواهی کرد.

در مرحله پایانی نیز دایی در خصوص وضعیت هادی نوروزی، رضا محمدی و یونس شاکری که هر کدام از ۳ تیم لیگ برتری و حتی لیگ یکی پیشنهادی دارند گفت وگو کرد که در این جلسه تکلیف این ۳ بازیکن نیز برای جدایی مشخص شد.

علاوه بر این در این جلسه رویانیان از نتایج نیم فصل اول قرمزپوشان نیز ابراز رضایت کرد و از کادر فنی تیمش تقدیر و تشکر کرد.

یکی دیگر از مباحث این جلسه در خصوص وضعیت علیرضا حقیقی بود که دو تیم خواهان به خدمت گرفتن این دروازه بان هستند و قرار است به زودی در جلسه رویانیان و حقیقی نظر او در خصوص ماندن یا رفتنش از پرسپولیس گرفته و سپس تصمیمات لازم اتخاذ گردد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات