دیدار دو تیم فوتبال پیشکسوتان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران با گلزنی علی دایی برای تیم شریف و برتری این تیم به پایان رسید.

به گزارش افکارنیوز ، تیم های فوتبال پیشکسوتان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران ظهر امروز در سالن استاد جباری دانشگاه شریف در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی ۳ بر ۲ دانشگاه شریف به پایان رسید.

در این مسابقه علی دایی برای تیم دانشگاه صنعتی شریف و رحمان رضایی و محمدرضا حیدریان برای تیم تهران به میدان رفتند. همچنین عادل فردوسی پور ابتدا به خاطر مصدومیت از حضور در مسابقه خودداری کرد ولی بعد از اصرار تماشاگران برای پا به توپ شدن، لباس ورزشی به تن کرد و وارد زمین شد. البته وی به قدری از آمادگی به دور بود که وقتی علی دایی دو فرصت خوب گلزنی در اختیارش قرار داد، نتوانست آنها را تبدیل به گل کند.

دایی در این مسابقه از روی نقطه پنالتی یکی از گل های دانشگاه شریف را به ثمر رساند. همچنین محمدرضا حیدریان هم یکی از گل های تیم تهران را وارد دروازه دانشگاه شریف کرد.

قبل و بعد از مسابقه، تماشاگران استقبال شدیدی از علی دایی داشتند؛ میزان درخواست ها برای گرفتن عکس یادگاری با علی دایی به اندازه ای بود که تماشاگران به یکباره به زمین ریختند و سرمربی پرسپولیس را دقایقی به زحمت انداختند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات