حرکت خیرخواهانه دو بازیکن تیم استقلال مهمترین اتفاق تمرین امروز آبی پوشان بود.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را در تهران قبل از دیدار مقابل سپاهان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ مرحوم حجازی پیگیری کرد.

احمد جمشیدیان و پژمان نوری دو بازیکنی بودند که در تمرین امروز آبی پوشان غایب بودند. این دو بازیکن قطعا به دیدار مقابل سپاهان نخواهند رسید.

* امیرحسین صادقی امروز با چهره ای جدید پا به محل تمرین استقلال گذاشت. (وی سبیل های خود را به شکلی آرایش کرده بود که میان سایر بازیکنان جلب توجه می کرد)

* مهمترین اتفاق امروز حرکت خیرخواهانه آندرانیک تیموریان و سید مهدی رحمتی بود. ماجرا از این قرار است که والدین دو کودک سرطانی از مدتها پیش با حضور در محل تمرین استقلال از تعدادی از بازیکنان این تیم درخواست کمک مالی کردند تا به نوعی هزینه های تزریق آمپول های ۴۰۰هزار تومانی این دو فرزند خود را تأمین کنند. رحمتی و تیموریان از مدت ها پیش تحقیقات لازم را در این مورد انجام داده و امروز موافقت خود را با پرداخت هزینه های آمپول این دو بیمار اعلام کرده و قرار است به زودی تعداد دیگری از بازیکنان استقلال هم روند درمان این دو کودک سرطانی را زیر نظر بگیرند.

* جی لوید ساموئل به همراه مهدی رحمتی امروز با تأخیری کوتاه به محل تمرین رسیدند.

* حدود ۵۰ طرفدار استقلال از نزدیک نظاره گر برنامه های آماده سازی آبی پوشان بودند.

* دوربین شبکه خبر با حضور در محل تمرین آبی پوشان از نحوه آماده سازی و برنامه های تاکتیکی این تیم گزارش تهیه کرد.

* تمرین امروز مثل روز گذشته حالتی جدی و سنگین گرفته بود و قلعه نویی از ابتدا به بازیکنان استقلال در خصوص نکات لازم تذکر می داد. وی تأکید زیادی به بازی روی زمین داشت و از بازیکنان می خواست که توپ را بلند نکنند.

* مهمترین آیتم و برنامه تمرینی امروز (دفاع به حمله) بود که مدافعان توپ را به هافبک ها داده و آنها از طریق ارسال روی دروازه ها فرصت را برای مهاجمین فراهم می کردند. محمد قاضی در ضربات آخر عملکرد خوبی داشت و البته مهرداد اولادی و کبه در زدن ضربات نهایی کم دقت بودند که این موضوع با تذکر قلعه نویی روبرو شد.

* حمید بابازاده به همراه مهدی رحمتی و سید حسین حسینی برنامه آماده سازی گلرها را برعهده داشت.

* شاهرخ بیانی، سیروس دین محمدی، پورحیدری و میرشاد ماجدی حاضران تمرین امروز استقلال بودند.

* تیم استقلال در سفر به اصفهان پژمان نوری و احمد جمشیدیان را در اختیار نخواهد داشت اما بقیه بازیکنان این تیم مشکلی برای همراهی ندارند.

* آخرین تیم تیم استقلال فردا ساعت ۱۵ در اصفهان برگزار و نشست خبری قلعه نویی و کرانچار نیز ساعت ۱۴ انجام خواهد شد.

دیدار تیم های سپاهان و استقلال از ساعت ۱۵ روز پنج شنبه در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات