زیدان:

مربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: نگران این هستم که مبادا گرث بیل در رئال از من هم بهتر شود.

به گزارش افکارنیوز ، زین الدین زیدان بار دیگر از بال ولزی رئال مادرید که شنبه شب در هفته پانزدهم لالیگا در غیاب کریستیانو رونالدو اولین هت تریک خود را در پیروزی ۴ بر صفر کهکشانی ها مقابل وایادولید انجام داد، تمجید کرد.

زیدان در گفت وگو با روزنامه دیلی میل انگلیس در خصوص گوش ولزی کهکشانی ها گفت: کسی در رئال مادرید در مورد وضعیت بیل نگران نیست، چون به کیفیت بازیکنی که به خدمت گرفته ایم به خوبی واقفیم. تنها چیزی که نگرانش هستم این است که گرث تبدیل به بازیکنی بهتر از من در رئال شود!

مربی ۴۱ ساله تیم اول شهر مادرید تصریح کرد: بیل مهاجمی تمام عیار و فرصت طلب است. او می تواند گلزنی کند، بازیکنان را در زمین جا بگذارد و به خوبی خلق موقعیت کند. ما به همه این موارد واقف بودیم برای همین در فصل نقل و انتقالات تابستانی تمام تلاش خود را کردیم تا گرث بیل را به خدمت بگیریم.

اسطوره رئالی ها با ابراز اطمینان از اینکه بیل بهتر از این هم خواهد شد، گفت: بیل می داند که در صورت نیاز به مشورت با روی باز در خدمتش هستم. دوست دارم نقشی در پیشرفت گرث داشته باشم، چون به نظرم او تمامی ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان را دارد.

بیل ۲۴ ساله از زمانی که به جمع سفیدپوشان مادرید ملحق شده در ۱۳ بازی که برای رئال به میدان رفته ۹ گل به ثمر رسانده است.

زین الدین زیدان، هافبک پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه پیش از اینکه در سال ۲۰۰۶ از دنیای فوتبال خداحافظی کند به مدت ۵ سال برای رئال مادرید بازی کرد و حالا به عنوان دستیار کارلو آنچلوتی در سانتیاگوبرنابئو وارد عرصه مربیگری شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات