منصوریان مطرح کرد:

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران با تاکید بر اینکه هیچگاه عملکرد کفاشیان و دادگان را با یکدیگر مقایسه نکرده است، گفت: در فدراسیون علی کفاشیان وارد عرصه مربیگری ملی شدم و در حال حاضر تولید و خروجی این فدراسیون هستم.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت تیم ملی زیر۲۲ سال گفت: روز یکشنبه، نشستی با علی کفاشیان درباره کلیه مسایل تیم ملی زیر ۲۲ سال، نفرات تیم ملی و تعداد نفرات کادرفنی و نحوه برگزاری اردوی کیش، بازی با کره جنوبی، حضور سیامک آزادی بدنساز تیم ملی که قرار است از هلند به ما ملحق شود و همچنین حضور صالح مصطفوی آنالیزور تیم الجزیره امارات که سال گذشته عضو گروه والتر زنگا بود برگزار کردیم که رئیس فدراسیون قول همه حمایت ها را داد.

وی افزود: البته مسایل جانبی هم بین من به عنوان سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون مطرح شد که در حال حاضر قابل طرح نیست. جا دارد که تشکر ویژه ای از علی کفاشیان داشته باشم چون اگر از رئیس فدراسیون کره جنوبی، تقاضای بازی دوستانه نمی کرد، انجام این دو بازی دوستانه در کیش میسر نمی شد.

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال در ادامه درباره گفتگویی که امروز در برخی روزنامه ها از قول منتشر شده، اظهار داشت: امروز دیدم در یکی از روزنامه ها گفتگویی به نقل از من چاپ شده که البته در خصوص این مصاحبه من قبلا با یک خبرگزاری مصاحبه کرده بودم. در این مصاحبه چاپ شده، تیتری را انتخاب کرده اند که به صورت زیرکانه ای می خواسته مصاحبه من را به مسیر مقایسه دو رئیس کنونی و رئیس قبلی فدراسیون ببرد و به گونه ای وانمود کنند که من در حال مقایسه محمد دادگان و علی کفاشیان هستم درحالیکه این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

وی تصریح کرد: واقعیت این است که دوست دارم هیچ سوتعبیری از گفتگوی من نشود چرا که محمد دادگان رئیس سابق فدراسیون شخص قابل احترامی است و بازیکن باشگاه پرسپولیس و تیم ملی بوده است و برای فوتبال ایران زحمات بسیاری کشیده است اما من با فدراسیون کنونی قرار داد دارم و اگر مواقعی به برخی مسایل فنی و لجستیکی اعتراضی داشته ام، اما هرگز فراموش نمی کنم علیرضا منصوریان در فدراسیون علی کفاشیان وارد عرصه مربیگری ملی شد و در حال حاضر تولید و خروجی این فدراسیون هستم. دو سال و خرده ای است که با کارلوس کی روش کار می کنم و چند ماهی هم با افشین قطبی کار کردم.

منصوریان تاکید کرد: در واقع به خاطر کار کردن با این دو مربی بود که مسیر مربیگری ام تغییر کرد. یاد گرفتم که تیم و گروه فنی داشته باشم و برای جز به جز مسایل تیمم کارگروه تشکیل دهم و بتوانم همه مسایل را کنترل کنم تا به موفقیت برسم.

وی عنوان کرد: یک ضرب المثل بین فوتبالیست های بزرگ هست که دوست دارم در این گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال بکار ببرم. هیچوقت یاد نگرفته ام به داخل غذای اعضای خانواده ام، آب دهانم را بیندازم. من قدرناشناس نیستم و همه من را می شناسند. جمله ای که من از دادگان به کار بردم مربوط به حضور وی در برنامه نود چهار سال پیش بود که در گفتگو با مجری به نکته ای اشاره کرد و اصلا منظور من این نبود که رئیس فعلی و قبلی را مقابل هم قرار بدهم یا بخواهم مقایسه ای بین عملکرد این دو رئیس داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال همچنین تاکید کرد: هر که مرا می شناسد، می داند هیچ وقت گذشته را فراموش نخواهم کرد. هر کسی به من خدمتی کرده باشد تا آخر عمر فراموش نمی کنم و همیشه مقابل چشمانم وجود دارد. می توانید از دوستان نزدیکم بپرسید که من را خیلی خوب می شناسند.

وی اضافه کرد: در مراسم مرحوم دهداری شرکت کردم تا نشان دهم که گذشته را هرگز فراموش نمی کنم و قدردان همه کسانی که به من سرسوزنی خوبی کرده اند، هستم اما بازهم می گویم تیتر مصاحبه من طوری انتخاب شده است که فضای سوء تعبیر فراهم شود در حالیکه منظورم هرگز این نبوده که مقایسه ای انجام دهم و بگویم فدراسیون فوتبال برای من کار نکرده است یا هیچ امکاناتی برای ما فراهم نشده است.

منصوریان در ادامه یادآور شد: ممکن است قرارداد من در تیم های ملی یک دهم یک مربی باشگاهی باشد اما به اندازه ده برابر قراردادم از تجربه کی روش و قطبی استفاده کرده ام و این برایم خیلی ارزشمند است.

وی اظهار داشت: بازهم اعلام می کنم از تیتری که روزنامه ها نوشته اند سو تعبیر نشود و من از صحبتهای محمد دادگان در برنامه ۴ سال پیش نود، برای مدیریت خودم مثال زده و بازگو کردم، حتی گفتم اگر می خواهم در کار مربیگری موفق شوم، باید دخل و تصرف بیشتری داشته باشم و این را از کی روش یاد گرفته ام که در امور مدیریتی تیمش به خوبی و به جا دخل و تصرف دارد، به همین دلیل موفق است.

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال در پایان گفت: من مدیریت مربیگری خود را مثال زدم و منظورم مقایسه مدیریت دو فدراسیون نبوده است. من امروز با یکی از شبکه های رادیویی هم گفتگو کردم و همه حرف هایی که در گفتگو با سایت فدراسیون بر زبان آوردم، را آنجا هم گفتم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات