سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید با طرح سئوال درباره تیم های همگروه ایران در جام جهانی مردم را سر کار گذاشته اند. وی همچنین می گوید بعضی ها می خواهند ایران در گروه آرژانتین باشد چون دوست دارند مسی را ببینند!

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در پایان تمرین امروز سه شنبه استقلال در جمع خبرنگاران درباره اینکه ترجیح می دهد ایران در مسابقات جام جهانی با چه تیم هایی همگروه شود، اظهار داشت: این سئوالی است که از دو هفته پیش مدام مطرح می شود. نمی دانم طراح این سئوال چه کسی بوده است ولی سید بندی ها مشخص است و تیم ها به صورت یکسان تقسیم خواهند شد.

وی افزود: مردم را با طرح این سئوالات سر کار گذاشته اند. در هر گروهی که باشیم مسابقات سختی داریم. به هر حال در مجموع ۳۲ تیم وجود دارند و طبق سیدبندی تیمهای همگروه تقریبا مشخص است و فقط ممکن است بین ۵ تا ۱۰ درصد تفاوت داشته باشد.

سرمربی استقلال تصریح کرد: بعضی ها می خواهند تیم ملی با آرژانتین همگروه باشد چون دوست دارند مسی را ببینند! بعضی هم می خواهند با اسپانیا همگروه شویم و بازیکنان این تیم را ببینند. در هر صورت من دوست دارم در هر گروهی که هستیم فوتبال ایرانی و با صلابت انجام بدهیم.

قلعه نویی همچنین درباره آخرین شرایط استقلال برای بازی با سپاهان هم گفت: این هفته تنها هفته ای بود که با همه موجودی و همه بازیکنان تمرین کردیم و دغدغه بازیکن نداشتیم. با این وضعیت انگیزه بازیکنان هم بالاتر می رود. ما مترصد این هستیم تا محیط پذیری مصدومان به خوبی انجام شود و آنها هم به زودی به شرایط مسابقه برگردند.

وی درباره وضعیت خسرو حیدری و احتمال بازی کردن این بازیکن مقابل سپاهان هم تاکید کرد: حیدری در فهرست ۱۸ نفره قرار دارد ولی بعد از مشورت با کادر فنی و کادر پزشکی مشخص می شود چند دقیقه بازی می کند.

تیم های فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان روز پنجشنبه در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات