دیدار پایانی هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال با برتری استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز به پایان رسید تا آبی پوشان دوباره به کورس قهرمانی برگردند.

به گزارش افکارنیوز ، آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه بین دو تیم استقلال و فجرسپاسی در ورزشگاه آزادی و در حضور  کمتر از هزار تماشاگر آغاز شد که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

هاشم بیک زاده در دقیقه ۸۲ روی سانتر ارسالی خسرو حیدری با ضربه سر گل استقلال را به ثمر رساند. بیک زاده در روزهای اخیر به دلیل اینکه گفته می شد در جام جهانی مامور مهار لیونل مسی است سوژه بسیاری از رسانه های داخلی بود.

استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و تا دقیقه ۲۵ چند فرصت خوب گلزنی به دست آورد که نتوانست از آنها استفاده کند و بعد از این دقیقه فجر یکی دو حمله روی دروازه استقلال انجام داد و سپس بازی به تعادل کشیده شد.

در در نیمه اول بازی زیبا و جذابی از هر دو تیم شاهد نبودیم.

در نیمه دوم استقلال بازی را سریع و تهاجمی شروع کرد و فجرسپاسی نیز به ضد حمله ها دلخوش کرده بود.

اشکان خورشیدی داور مسابقه به محمد قاضی از  استقلال و حمید جوکار از فجرسپاسی کارت زرد نشان داد.

در دقیقه ۶۴ پژمان منتظری در شش قدم فجرسپاسی صاحب توپ شد که ضربه آکروباتیک او با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت.

با این برد استقلال ۳۲ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده چهارم صعود کرد و دوباره  به کورس قهرمانی بازگشت. فولاد خوزستان به دلیل تفاضل گل کمتر به رده پنجم سقوط کرد. فجرسپاسی ۱۴ امتیازی هم همچنان در رده پانزدهم است.

در پایان این دیدار، هاشم بیک زاده مدافع - هافبک استقلال به عنوان بهترین بازیکن فنی و صالح خلیل آزاد دروازه بان فجرسپاسی به عنوان بازیکن اخلاق مسابقه انتخاب شدند.

*ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، مجید غلام نژاد، آندرانیک تیموریان، ایمان باصفا، (از دقیقه ۴۶ پژمان نوری) ، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور، محمد مهدی نظری (از دقیقه ۷۴ آرش برهانی) و محمد قاضی (از دقیقه ۴۶ مهرداد اولادی)

سرمربی: امیر قلعه نویی

*ترکیب فجرسپاسی:

محمدصالح خلیل آزاد، حمید جوکار، رامتین سلیمان زاده، سیامک کوهنورد (از دقیقه ۶۵ مسعود ریگی) ، صمد زارع، علیرضا جلیلی، هادی ایمانی، محمد نزهتی، سمیر بکریچ (از دقیقهد ۸۷ مهرداد کریمیان) ، میثم خداشناس (از دقیقه ۸۴ آرمان رمضانی) و محمد حیدری.

سرمربی: محمود یاوری

جدول رده بندی لیگ برتر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات