پرسپولیس با وجود نتایج خوبی که تا هفته هجدهم لیگ برتر گرفته اما با مشکلات مالی فراوانی رو به رو است به طوری که احتمال دارد بازیکنان جداشده ای که از باشگاه چک دارند همین روزها از تیم سابق خود شکایت کنند.

به گزارش افکارنیوز ، برای تعبیر رویاهای پرسپولیس خیلی هزینه شد. آنقدر که دیگر حتی خود مدیرعامل هم از پس این هزینه ها برنمی آید.

قراردادها خیلی هم پیچیده نیستند اما باشگاه دیگر بار مالی آنها را تاب نمی آورد. همان گونه که بازیکنان طلبکار حاضر نیستند از حق خود کوتاه بیایند. میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده هم از جمله همین بازیکنان هستند که اگر چه پرسپولیس را ترک کرده اند اما پولشان در این باشگاه مانده.

هر دوی آنها قرضی راهی ذوب آهن شدند و این یعنی که همچنان باشگاه باید پولشان را بپردازد. این اتفاق اما نیفتاده و چک های پرسپولیس هم به خاطر خالی بودن حساب باشگاه، روی دست غریبی و خانزاده مانده! چک هایی که به نام سعید شیرینی است و با وجود گذشت چند هفته از آخرین مهلتشان، هنوز نقد نشده اند.

دراین باره میلاد غریبی می گوید: «از باشگاه پول زیادی می خواهم اما فعلا که خبری نیست. البته من ۳۰ درصد پولم را همان اول فصل و موقع امضای قرارداد گرفتم اما دو تا چک هم داشتم که یکی باید نیم فصل پاس می شد و یکی دیگر هم یک ماه بعد از آن یعنی همین هفته.

با این حال هیچ خبری از پول نیست و مسوولان باشگاه هم دایم می گویند پول نداریم. من هم می دانم باشگاه در مضیقه است ولی امیدوارم حالا که پرسپولیس برده و همه خوشحالند به فکر ما هم باشند. اگر قرار است به بچه های تیم پاداش بدهند حتما می توانند پول ما را هم بدهند. »

وضعیت محمدرضا خانزاده اما خیلی بدتر از اینهاست. او از اول فصل تا امروز حتی یک ریال هم از پرسپولیس پول نگرفته و به امید اینکه پول قراردادش را نقدا حساب کنند، هوندا آکورد اهدایی سرپرست را هم رد کرد.

حالا هم یک چک ۲۰۰ میلیون تومانی از سعید شیرینی دارد که برگشت خورده و باشگاه نشین ها یکریز زیر گوشش می خوانند که «برای پاس کردن چک ها پول نداریم! » خانزاده با دلخوری درباره بدحسابی های باشگاه می گوید: «وقتی می گویند پول نیست من چکار می توانم بکنم؟ انتظار زیادی هم ندارم و پولی را می خواهم که حق من است. درست است که ما از پرسپولیس رفته ایم ولی هنوز بازیکن این تیم هستیم و باشگاه باید به قراردادش پایبند باشد. »

تنها چاره، شاید شکایت باشد اما راه خوبی نیست. هر چه باشد، غریبی و خانزاده هنوز بازیکن پرسپولیس اند و آخر فصل به هر تیمی بخواهند بروند، رویانیان باید پای رضایتنامه هایشان را امضا کند.

خودشان هم میلی به تحمل دردسرهای شکایت و شکایت بازی ندارند: «شکایت که نه ولی باشگاه هم کمی به فکر ما باشد. » میلاد غریبی مجبور است در سکوت به انتظار لطف (! ) باشگاه بنشیند اما محمدرضا خانزاده راه دیگری را هم پیش رو دارد؛ فسخ قرارداد! شاید دور از ذهن باشد اما اگر قرار به اجرای قانون باشد، خانزاده خیلی راحت می تواند قراردادش با پرسپولیس را فسخ کند و آخر فصل هم به عنوان یک بازیکن آزاد برای خودش تیم انتخاب کند.

این مدافع جوان با اینکه سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد از اول فصل و تا اینجای کار حتی یک ریال هم از باشگاه پرسپولیس نگرفته و با استناد به قانونی که فیفا نوشته، می تواند با وساطت کمیته انضباطی فدراسیون قراردادش را یکطرفه فسخ کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات