تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود به پیروزی رسید.

به گزارش افکارنیوز ، از هفته شانزدهم بوندس لیگا آلمان، پنج دیدار به طور همزمان برگزار شد که در مهم ترین مسابقه تیم فوتبال بایرن مونیخ صدرنشین فعلی لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی خود آلیانس آرنا میزبان هامبورگ بود که این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود باواریایی ها به پایان رسید. مانژوکیچ در دقیقه ۴۲ و گوتسه ۵۲ برای بایرن گلزنی کردند و لاسوگا در دقیقه ۸۷ تک گل هامبورگ را به ثمر رساند. بایرن با این برد ۴۴ امتیازی شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

همچنین بورسیا دورتموند در خانه هوفن هایم به میدان رفت که این مسابقه با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت. شیپلاک در دقیقه ۱۷ و ولاند ۳۷ برای میزبان گل زدند و گل های دورتموند توسط اوبامیانگ ۴۴ و پیشک ۶۷ به ثمر رسید. دورتموند با این تساوی ۳۲ امتیازی شد و فاصله اش با بایرن صدرنشیت به ۱۲ امتیاز رسید.

در دیدار دیگر تیم فوتبال آگسبورگ میزبان اینتراخت برانشوایگی بود که دانیل داوری دروازه بان ملی پوش کشورمان را در اختیار دارد. این دیدار با نتیحه ۴ بر یک به سود آگسبورگ به پایان رسید تا برانشوایگ با ۸ امتیاز همچنان در قعر جدول باقی ماند. دانیل داوری در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت.

در سایر دیدارها نتایج زیر به دست آمد:

هانوفر ۳ نورنبرگ ۳

ماینس ۰ مونشن گلادباخ
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات