پزشک تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان گفت: زمان مدیریت خطیب در فدراسیون کشتی ما حتی پول خرید آب معدنی را هم نداشتیم چه رسد به مکمل های مختلف.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر رامین امیر ساسان در پاسخ به این سوال که نظرتان در ارتباط با دوپینگ و محرومیت مادام العمر علی اکبری چیست، اظهار داشت: طبق جلسه ای که با مسئولان فدراسیون داشتم، قرار شده تا اطلاعات لازم در این خصوص را علی رضا رضایی بدهد.

وی افزود: شنیدنی ها را باید از علی اکبری شنید اما به اعتقاد من او با نان خشک هم می توانست قهرمان جهان شود اما متاسفانه اتفاقی افتاد که دیگر قابل جبران نیست.

امیر ساسان در پاسخ به این سوال که در مسابقات جهانی چه مکمل هایی به کشتی گیران داده می شد، خاطرنشان کرد: زمان مدیریت خطیب پول خرید آب معدنی را هم نداشتیم چه رسد به خرید مکمل! جدا از آن علی اکبری حتی به آب خوردن نیز حساس بود.

پزشک تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا شما در جریان رفتن علی اکبری به اتاق مربیان آذری بودید یا خیر، عنوان کرد: من در جریان بودم و حتی چند کشتی گیر دیگر هم پیش ریف رفتند و من مخالفت کردم که این کار حرفه ای نیست اما چون آنها سال ها با هم دوست بودند، کشتی گیران پیش او می رفتند.

امیر ساسان ادامه داد: خود علی اکبری بهترین صحبت ها را مطرح کرد و مردانگی نشان داد. خوشبختانه ۷ سال است که من در کشتی هستم و سنگینی این موضوع روی دوش ما نیست اما در مجموع یک سرمایه بزرگ از جامعه کشتی تباه شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات