قلعه نویی:

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: «منتظرم" هالیدی" مربیان تیم ملی تمام شود تا سیموئز را ببینم و تولدش را به او تبریک بگویم. »

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در خصوص پیروزی یک بر صفر استقلال برابر فجرسپاسی اظهار داشت: «هنوز به استقلال ایده آل نرسیده ایم. در این بازی نسبت به مسابقات گذشته در سرعت دادن به بازی و حفظ توپ بهتر بودیم اما هنوز با استقلال ایده آل فاصله داریم. »

وی ادامه داد: «بازیکنان جدیدی به استقلال آمده اند که شرایط خوبی دارند از طرفی خسرو حیدری به ترکیب بازگشته و با آن شرایط هفته به هفته بهتر خواهیم شد. »

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد استقبال کم تماشاگران از بازی های این تیم اظهار داشت: «سرمای هوا و گرانی در این موضوع تاثیرگذار است اما ما باید آنقدر با کیفیت بازی کنیم که تماشاگران در هر صورتی به ورزشگاه بیایند. در شهرستان ها استقبال خوبی از ما می شود و در تهران تماشاگران حق دارند که کمتر به ورزشگاه بیایند ما سعی می کنیم هفته به هفته بهتر شویم و مطمئن هستم تماشاگران ما را تنها نمی گذارند. »

قلعه نویی در خصوص تداخل جام جهانی با رقابت های لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: «باید در هر صورتی منافع ملی را در نظر بگیریم. در منافع ملی باشگاه ها هم جزو ارکان هستند حالا که ایران به جام جهانی صعود کرده همه باید به فکر تیم ملی باشند البته اوضاع نباید به گونه ای پیش برود که باشگاه ها در آسیا زنگ تفریح شوند. »

وی افزود: «بدون شک با کی روش جلسه ای را برگزار خواهیم کرد و مشکلات را برطرف می کنیم تا در نهایت ایران و ایرانی خوشحال شود. باشگاه ها نباید در آسیا زنگ تفریح باشند و با آرمان و کیان باشگاه ها بازی شود. هواداران نسبت به باشگاه ها تعصب دارند و دوست دارند آنها هم موفق باشند. باید جلسه ای برگزار کنیم و به جمع بندی برسیم. منافع باشگاه ها نباید نادیده گرفته شود. من پیشنهاد می کنم بازیکنان در اختیار باشگاه ها باشند. »

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: «پیش از این در مورد بیگ زاده و خسرو حیدری تعامل خوبی داشتیم و با سیموئز صحبت های خوبی انجام دادیم. دلم برای سیموئز تنگ شده است و وقتی به ایران بازگشت قطعا جلسه ای با وی برگزار می کنم. »

قلعه نویی خاطرنشان کرد: «لیگ برتر به رفتن تیم ملی به جام جهانی کمک کرد و هیچ کس نمی تواند منکر این موضوع شود. در این بین استقلال بیشترین فشار را تحمل کرد. به هر حال همه باید به هم کمک کنند. فکر می کنم کشورهای اطراف، ترکیه و آلمان می توانند الگوهای خوبی برای ما باشند. من فکر می کنم لغو جام حذفی لطمه بزرگی به فوتبال ایران می زند. امیدوارم هالیدی مربیان ایرانی زودتر تمام شود تا بتوانیم شرایط را بهتر بررسی کنیم. »

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد هاشم بیگ زاده و هجمه هایی که به وی می شد، تصریح کرد: «هاشم جزو بازیکنان استاندارد ایران و اروپا است. بیگ زاده تناسب اندام خوبی دارد و می تواند از هر دو پای خود استفاده کند و فوتبال را خوب بازی می کند. بیگ زاده جزو پرافتخارترین مهاجمان لیگ برتر است اما متاسفانه برخی ها برای پر کردن برنامه های خود به این موضوع پرداخته اند. خوشحالم که زیر بار حرف آقایان نرفتم که برای پر کردن برنامه های خود دست به این سوژه ها می زنند. همه دیدند که برخی کارهای بی ارزش چگونه می تواند با آبروی ایران بازی کند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات