مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: «در حاشیه مسابقه که با حنیف عمران زاده صحبت می کردم او به شوخی می گفت اگر به جای کسر امتیاز از حضور تماشاگران محروم شویم بهتر است. »

به گزارش افکارنیوز ، سیاوش اکبرپور در مورد اینکه هواداران انتظار داشتند آنها نیز مثل پرسپولیس مقابل مس کرمان نتیجه پرگلی را کسب کنند، خاطر نشان کرد: «به هرحال شرایط هر مسابقه فرق می کند. فکر می کنم این نوع پیروزی ها جزو اتفاقات فوتبال است که یک تیم بتواند ۶ گل به ثمر برساند. زدن ۶ گل در لیگ برتر و حتی لیگ دسته اول نادر است. فجر سپاسی امروز از نیروی جوانی خود به خوبی استفاده کرد، شاید تماشاگران یک مقدار خرده بگیرند اما ما روز به روز بهتر می شویم. »

وی در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فجر سپاسی گفت: «بازی خوبی بود و دنبال کسب ۳ امتیاز بودیم. تمام بازیکنان هم قسم شدیم تا نتایج خوبی کسب کنیم و در ادامه وضعیت بهتری داشته باشیم. »

اکبرپور در مورد اینکه گفته می شود امیر قلعه نویی به بازیکنان انتقاد کرده و از عملکرد آنها ناراضی بوده و آیا این مشکل به خاطر مسائل مالی است، عنوان کرد: «نه بحث مالی نیست، اینها یکسری مشکلات شخصی و درون خانوادگی است که حل می شود. مطمئن باشید روز به روز بهتر می شویم و امسال نیز استقلال قهرمان خواهد شد. »

اکبرپور در مورد حضور کم تعداد هواداران نیز عنوان کرد: «من خودم تا به حال ندیده بودم هواداران استقلال اینقدر کم تعداد حاضر شوند حتی در لحظه ای از بازی که با حنیف عمران زاده صحبت می کردم او می گفت با توجه به حضور کم تعداد هواداران به جای کسر امتیاز بهتر است ما را از حضور هواداران محروم کنند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات