خوراکچی:

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: با وجود سیر نزولی که داشتیم بازیکنانم انگیزه خود را از دست ندادند تا دوباره به صدر بازگردیم، باید برای نمایش قدرت آنها را در ویترین گذاشت.

به گزارش افکارنیوز ، محمود خوراکچی سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: راه ساری متفاوت از گذشته مقابل میثاق صف آرایی کرد. تبادل توپ، کیفیت بازی و همچنین استفاده از امتیاز میزبانی و شرایط سالن فاکتورهای در دست راه ساری برای دشوار کردن رقابت بود که به نحو احسن از آنها استفاده کرد و در بازی پایانی نیم فصل ثابت کرد از این پس در ساری به هیچ تیمی باج نخواهد داد.

در سوی دیگر بازیکنانم قرار داشتند که مانند همیشه ظاهر شدند و با یافتن راههای نفوذ به دفاع راه ساری این تیم را تحت فشار قرار دادند با وجود اینکه نیمه نخست با درخشش و ایستادگی گلر تیم گلی دریافت نکردیم و به تساوی بدون گل رضایت دادیم اما نیمه دوم متفاوت آغاز شد تا در پایان با گلی که در ۵ ثانیه پایانی بازی به ثمر رساندیم امتیاز ارزشمند را از آن خود کنیم، این در حالی بود که حاجی بنده بازیکن چند منظوره را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم البته در این بازی اتفاق مهمی نیز افتاد، من به اولین پیروزیم در تاریخ مربیگری ام در ساری دست یافتم تا طلسم را بشکنم.

معتقدم هواداران سرمایه های فوتسال هستند و ورزش را زنده می کنند با وجود اینکه هواداران راه ساری شعارهایی علیه من سر دادند اما به خاطر وجودشان از آنها تشکر می کنم.

وی افزود: میثاق تاکنون نشان داده که تیم ثانیه های پایانی است شرایط جسمانی ایده آل بازیکنان باعث شده که در حداقل ۱۰ مورد از رقابت های خود در آخرین لحظات با به ثمر رساندن گل نتیجه را از رقیب بگیریم.

در مرحله نخست شخصیت تیمی میثاق و پس از آن به تکامل رسیدن بازیکنان میثاق را به تیمی قدرتمند که تا یک ثانیه پایانی نیز بوی گل می دهد تبدیل کرده به همین دلیل از خسوس می خواهم به تیم میثاق توجه بیشتری داشته باشد تا به بازیکنانی بدون منت وکاردان دست یابد.

در صورتی که سرمربی تیم ملی این مورد را در نظر بگیرد سود کرده در غیر این صورت در آینده ای نه چندان دور تاوان اشتباهش را تیم ملی ایران می پردازد.

خوراکچی در خصوص عملکرد تیم میثاق در نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: طبق استانداردهای فیفا زمانیکه یک تیم از ۱۳ رقبابت ۲۶ امتیاز کسب می کند و معدل ۲ امتیاز از هربازی را رقم می زند در لیگ یک کشور تیم با کیفیت و موفقی است که خوشبختانه میثاق به این مهم دست یافت. از ابتدای فصل بدون شعار و کری خوانی و چراغ خاموش پیش رفتیم و هم اکنون به جایگاه سوم تکیه زدیم از این پس نیز با همین شیوه کار می کنیم تا به تواناییهایمان جایگاهمان را مشخص کند.

رویارویی با تیم های تبریزی ۳ باخت نیم فصل را برایمان به همراه داشت تا روند صعودیمان از بین برود همین جریان ها را که در جایگاه دوم جای گرفته بودیم به پله هشتم رساند اما بازیکنان تیم را احیاء کردند تا به اوج برسیم معتقدم بازیکنان میثاق را باید در ویترین و زیر نور گذاشت تا همه این افراد بی نظیر را ببینند بازیکنانم با دل و جان کار می کنند به همین دلیل عملکرد ایده آلی داریم در غیر این صورت تمام پیروزی هایمان بی ارزش بود.

وی ادامه داد: وضعیت کلی لیگ برتر نیز مطلوب بوده وبسیاری از تیم ها جزء مدعیان به حساب می آیند البته در این میان انتظارات از شهرداری ساوه وماهان تندیس با توجه به کادر فنی وتوانایی تیم ها بیشتر بود که متاسفانه عملکرد متفاوتی را شاهد بودیم.

امیدوارم لیگ برتر در نیم فصل دوم دستخوش تغییرات خوبی باشد و تغییرات جدول به پویایی و جذابیت لیگ بیفزاید تمام تلاش خود را به کار می گیریم صدر را از آن خود کنیم وپس از گذشت سال ها قهرمانی لیگ برتر را برای تهرانی ها به ارمغان آوریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات