نوربخش:

مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی می گوید: من محمد بنا را از صفر آوردم و او را به اینجا رساندم. مسائلی که بین ما اتفاق افتاده را همه می دانند و به این نتیجه رسیدم که ما نمی توانیم با هم همکار باشیم.

به گزارش افکارنیوز ، ناصر نوربخش اظهار داشت: با توجه به اینکه امیر علی اکبری یک کشتی گیر با تجربه و با سابقه است و خیلی مسائل را در حد یک آدم معمولی درک می کند، باید می دانست کسانی که در مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک مدال می گیرند، صد درصد از آنها تست دوپینگ می گیرند و به هیچ وجه نباید کاری کند که تست دوپینگ او مثبت شود. با توجه به اتفاقی که در گذشته برایش افتاده بود و تست دوپینگ او مثبت شده بود، وی می دانسته اگر تست دوپینگ او مثبت شود، مادام العمر از کشتی محروم می شود پس با آگاهی چنین کاری نکرده است.

وی افزود: علی اکبری چندین سال قهرمان رده های سنی مختلف آسیا و جهان بوده و می دانسته از او تست خواهند گرفت و قطعاً با آگاهی این کار را نکرده است. مگر علی اکبری دیوانه است که خودش را مادام العمر از کشتی محروم کند؟ کسانی هستند که در مسابقات رسمی دوپینگ نمی کنند و فقط در مسابقات داخلی این کار را می کنند تا به تیم ملی برسند و اگر هم در مسابقات آسیایی، جهانی یا المپیک دوپینگ کنند، مقام نمی آورند چون می دانند اگر مقام بیاورند، صددرصد از آنها تست می گیرند. در این شرایط و در مورد علی اکبری باید بگوییم مگر اینکه توطئه ای در کار بوده باشد و ممکن است عوامل زیادی در این مسئله دخیل باشد.

مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران اظهار داشت: علی اکبری قرار بود برای آذربایجان کشتی بگیرد و به این کشور رفته بود تا قرارداد ببندد اما منصرف شد و پولی که به عنوان پیش قرارداد از آنها گرفته بود را پس نداده، هر چند قرار بود برگرداند. احتمال دارد آذربایجانی ها خواسته اند به او ضربه بزنند و چنین کاری را کرده اند چون تیم آذربایجان در فیلا و وادا نفوذ زیادی دارد چراکه آنها یکی از اسپانسرهای اصلی فیلا هستند. آذربایجان تنها کشوری است که سالانه مبالغ هنگفتی را به عنوان اسپانسر به فیلا پرداخت می کند و نفوذ زیادی در فیلا دارد.

نوربخش در مورد احتمال بازگشتش به تیم ملی با توجه به حضور محمد بنا در تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تصمیم من این است که برنگردم. این تصمیم را به خاطر پیشینه محمد بنا گرفته ام و ترجیح می دهم با او کار نکنم چون در این چند ساله انواع نامهربانی ها، بی معرفتی ها و… را از وی دیده ام. من محمد بنا را از صفر آوردم و او را به اینجا رساندم. مسائلی که بین ما اتفاق افتاده را همه می دانند و به این نتیجه رسیدم که ما نمی توانیم با هم همکار باشیم.

وی در پایان متذکر شد: محمد بنا هر چه ما زحمت کشیدیم را به نام خودش تمام کرد. وی حتی دیپلم هم ندارد و یک کشتی گیر هم نساخته اما همه پاداش ها را خودش برداشت و در مقاطع مختلف این اتفاق افتاد. البته مسئولین هم مقصر هستند چون همه چیز را به نام او نوشتند و در این شرایط او هم سوءاستفاده کرد تا همه چیز به نام کاو تمام شود چون حاصل زحمات ما و ۲۰ سال درس خواندن و زحمتی که در کشتی فرنگی کشیدیم، به نام او نوشته شد و هیچی نصیب ما نشد. ما کار کردیم و وی خورد و هر وقت از تیم ملی رفت، ما می آییم و کار می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات