تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب ۵ بازیکن و مربی بدنساز این تیم برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری مقابل فجر سپاسی از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد.

در تمرین امروز آبی پوشان خسرو حیدری، احمد جمشیدیان، محمد قاضی، علیرضا نیکبخت واحدی و ساموئل غایب بودند. ظاهرا ساموئل مشکلات خود را با باشگاه استقلال برطرف نکرده و فعلا در تمرینات آبی پوشان شرکت نمی کند.

همچنین امیر حاج قاسم مربی بدنساز آبی پوشان نیز در تمرین امروز حاضر نبود.

*امیرحسین صادقی که چند روزی در تمرینات استقلال حضور نداشت از امروز پا به پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* هنگامی که تمرین آبی پوشان آغاز نشده بود آندرانیک تیموریان که با لباس ورزشی مستقیماً به زمین چمن آمده بود متوجه حضور تعدادی از بازیکنان در رختکن نشد. وی وقتی دید تنها ۶ نفر درون زمین چمن هستند خطاب به مجید صالح گفت چرا اینقدر کم هستیم؟ اگر قرار است در تمرینات بعد از بازی ها همه حاضر نشوند ما هم نیاییم که صالح پاسخ داد نیمی از بچه ها در ترافیک گیر کرده اند و در راه هستند، بقیه هم در رختکن حضور دارند.

* سید مهدی رحمتی و حنیف عمران زاده به همراه آرش برهانی بازیکنانی بودند که با تأخیر به محل تمرین رسیدند. عمران زاده وقتی به وسط زمین رفت خطاب به قلعه نویی گفت امیرخان در ترافیک گیر کردم که قلعه نویی با خنده گفت مگر از سعادت آباد تا اینجا چقدر راه است، کمی زودتر بیدار شو، زودتر هم به محل تمرین می رسی. همچنین آرش برهانی فکر می کرد تمرین امروز ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه برگزار می شود و به همین دلیل این موضوع را به قلعه نویی توضیح داد و گفت اعضای تدارکات تیم به وی گفته اند تمرین امروز ساعت ۱۱ و ۳۰ انجام می شود.

* سرمای هوا باعث شده بود تا بازیکنان با لباس های گرم و کاملاً مجهز پا به محل تمرین بگذارند.

* پسر کریم بوستانی مربی استقلال که از اهواز به تهران آمده بود امروز در کنار دیگر دروازه بانان استقلال تمرین کرد. وی قبلاً سابقه بازی در لیگ دسته اول و استقلال دزفول را دارد.

* در ابتدای تمرین قلعه نویی بازیکنان را دور هم جمع و به مدت کوتاهی با آنها صحبت کرد. وی سپس با مجید صالح به گفت وگو پرداخت و در خصوص بازی روز گذشته و نحوه تمرینات با مربی استقلال حرف می زد.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل فجر سپاسی بازی می کردند پس از ۲۰ دقیقه تمرین راهی استخر و سونا شدند بقیه بازیکنان هم در قالب دو گروه سبز و زرد فوتبال در یک سوم زمین را پشت سر گذاشتند. در این تمرین مهدی رحمتی تا پایان حضور داشت و در کنار دیگر بازیکنان ذخیره روز گذشته به تمرین پرداخت. با اعلام کادر فنی تمرین آبی پوشان فردا ساعت ۱۱ صبح در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک برگزار می شود و آبی پوشان کار با وزنه را پشت سر خواهند گذاشت.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف صبا خواهد رفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات