مجادله لفظی و فشار ناشی از باخت سنگین سبب شد تا وضعیت جسمانی پرویز مظلومی به شدت دگرگون شود. فشاری که به سرمربی مس وارد آمد، از توان او خارج بود و همین سبب شد تا حال او به شدت دگرگون شده و افقی شود!

گروه ورزشی - بازی مس برابر پرسپولیس یکی از حساسترین و مهم ترین بازی های فصل بود که البته با برد تاریخی ۶-صفر سرخ هابه پایان رسید. پرسپولیسی ها در یک روز استثنایی ۶ گل به مس نگون بخت زدند همه رکورد ها را جابجا کرده و طلسم های پیشین را باطل نمودند تا یک روز تاریخی برای پرسپولیس و البته پرویز مظلومی ثبت شود.

به گزارش افکارنیوز ، جالب اینکه مظلومی که خود یکی از بهترین نتایج دوران مربیگری اش را با ۴ برد پی در پی روی نیمکت استقلال برابر همین پرسپولیس کسب کرده بود و حالا بد ترین نتیجه تاریخ مربیگری اش را هم برابر همین پرسپولیس تجربه کرد! این ناکامی بزرگ سبب شد تا اتفاقات عجیبی در رختکن مس رخ دهد.

از اول هم اشتباه کردم!


سوژه اول رختکن مس، شیث رضایی بود. مدافع سابق پرسپولیس که بعد از یک نیم فصل خانه نشینی در نیم فصل دوم به مس پیوست و برای دومین بار در ترکیب اصلی مس قرار گرفت و البته با بازی ضعیف یکی از عوامل شکست تحقیرآمیز تیمش بود. خیلی ها قبل از بازی مس و پرسپولیس به مظلومی توصیه کردند با توجه به شرایط رضایی و حساسیت او به علی دایی، بازی دادن وی مقابل سرخپوشان ریسک بزرگی است و شیرین کاری های شیث که معمولا در بازی های بزرگ از این مدافع سر می زند، کار دست مس می دهد اما مظلومی این توصیه ها نپذیرفت و رضایی را در ترکیب اصلی به زمین فرستاد و عجیب اینکه همان اتفاقی رخ داد که همه تصور می کردند و شیث در دقیقه ۴ بازی یک موقعیت مرده را با شیرین کاری برای پرسپولیس تبدیل به گل کرد! در آن لحظه رضایی روی یک توپ مرده در کنار خط طولی یک دفعه هوس شیرین کاری کرد و توپ را کنار خط طولی زمین نگه داشت تا سر به سر سیدصالحی بگذارد و آمادگی بالای خود را به رخ هواداران پرسپولیس بکشد اما ناگهان خلعتبری از راه رسید و توپ را از شیث قاپید و پاس کوتاه و سریع او با ضربه حرفه ای محسن مسلمان به گل اول پرسپولیس تبدیل شود و حساب و کتاب مظلومی و مس به هم بریزد. بعد از این اشتباه بزرگ و مهلک، رضایی ۸۶ دقیقه بعدی را تحت تاثیر این اشتباه بزرگ بازی کرد و یکی از بد ترین بازیکنان تیمش بود.

به گونه ای که مهاجمان پرسپولیس بار ها و بار ها از او گذر کرده و دروازه مس را تهدید کردند. اتفاقی که سبب شد تا مظلومی در رختکن به شدت به شیث حمله کند و او را مقصر اصلی نابودی تیمش بداند. مظلومی در رختکن به رضایی گفت: «این چه اشتباهی بود کردی؟ مگر چند بار نگفتم ساده بازی کن؟ اگر هوس شرینکاری به سرت نمی زد، ما گل نمی خوردیم. با اشتباهت تیم را نابود کردی. حالا می فهمم که چرا هیچکس تو را نمی خواهد! از اول هم اشتباه کردم که تو را جذب کردم! »

اخراج تو ما را ۶ تایی کرد!

بعد از حملات پرویز مظلومی او در حالی که به شدت عصبانی بود، با انتقاد سرپرست تیم مواجه شد که به او تاکید کرد که نباید از کوره در می رفت و اخراج می شد! همین جمله کوتاه کافی بود که مظلومی از کوره در رفته و پاسخ آقای سرپرست را با یک جمله عجیب بدهد: «به تو ربطی ندارد. برو بیرون! » سرپرست تیم هم که انتظار چنین برخوردی را نداشت، به مظلومی پاسخ داد: «با این وضعیت تحت هر شرایطی به پرسپولیس می باختیم اما می توانستیم ۶ تا نخوریم و آبرویمان نرود اگر شما خودت را کنترل می کردی و اخراج نمی شدی! اخراج تو ما را ۶ تایی کرد! » آقای سرپرست این را گفت و بیرون رفت!

غش بعد جر و بحث!

این مجادله لفظی و فشار ناشی از باخت سنگین سبب شد تا وضعیت جسمانی پرویز مظلومی به شدت دگرگون شود. فشاری که به سرمربی مس وارد آمد، از توان او خارج بود و همین سبب شد تا حال او به شدت دگرگون شده و افقی شود! بعد از این اتفاق پرشکان تیم بلافاصله وارد عمل شده و با تزریق یک آمپول آرامبخش کمک کردند تا شرایط بد تر نشود و مظلومی نیز بلادرنگ استادیوم را ترک کرد اما وخامت حال او به اندازه ای بود که به توصیه دوستان به بیمارستان مراجعه کرد تا چند ساعتی تحت نظر باشد. افت فشار و فشار عصبی سبب شده بود تا مربی مس چند ساعتی در بیمارستان حضور یداشته باشدو بعد از رفع خطر در ساعات پایانی شب راهی منزل شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات