آبی پوشان به دنبال یافتن جاسوس سرمربی تیم در جمع های خصوص شان هستند و در این بین به یکی از بازیکنان شک دارند!

به گزارش افکارنیوز ، چند وقتی است که امیر قلعه نویی از تمام حرف های رد و بدل شده میان بازیکنان استقلال با خبر می شود آن هم در شرایطی که آبی پوشان با توجه به تجربه بالایی که داشتند، تمام اقدامات لازم برای پنهان ماندن حرف های خصوصی را انجام می دادند. ولی به نظر می رسید قلعه نویی دست آنها را خوانده و برای کنترل جو درونی تیم راهکاری را در دستور کار قرار داده که حسابی جواب داده تا کوچک ترین بحث میان بازیکنان استقلال نیز از او پنهان نماند.

شروع این اتفاق از روزی بود که منتظری و تیموریان در جمع آبی پوشان از پیشنهادهای خارجی خود گفتند و به این موضوع اشاره داشتند که تصور می کنند مسیر موفقیت آنها در ترانسفر شدن هموارتر باشد. این صحبت خیلی زود به گوش قلعه نویی رسید به شکلی که فردای آن روز در جمع بازیکنان به این موضوع اشاره داشت که به اجبار جلوی رفتن بازیکنی را نمی گیرد و هر کس فکر می کند پیشرفت او در جدایی از استقلال است می تواند برود که این واکنش قلعه نویی بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت.

اما شایعه جاسوس داشتن قلعه نویی در جمع بازیکنان فقط به این موضوع اختصاص نداشت. اتفاقاتی که برای برهانی رقم خورد و صحبت های او بلافاصله به سرمربی انتقال یافت نیز باعث سکونشینی این مهاجم شد تا جایی که حالا استقلالی ها اطمینان دارند که فردی با نزدیک شدن به آنها اطلاعاتی جمع آوری کرده و در اختیار قلعه نویی قرار می دهد.

این موضوع وقتی برای آبی پوشان قطعیت یافت که صحبت های خصوصی نیکبخت در رختکن نیز به گوش سرمربی رسید. در این روز استقلالی ها پس از تمرین در رختکن نشسته بودند و به جز بازیکنان تیم، هیچ یک از اعضای کادر فنی در رختکن نبودند و پس از آن قلعه نویی، مدافع چپ پای تیم خود را به گوشه ای فراخواند و از او به خاطر اعتراض به نیمکت نشینی گلایه کرد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که استقلالی ها اعتقاد دارند شاید فردی که صحبت ها را به سرمربی منتقل می کند، عامل نفوذی او نباشد و فقط برای خود شیرینی حرف های خصوصی را به قلعه نویی منتقل می کند.

در این خصوص استقلالی ها به یک بازیکن شک دارند که با وجود عملکرد ضعیف همچنان در ترکیب قرار می گیرد و قلعه نویی هم اعتقاد ویژه ای به بازی او دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات