هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مسی را بهترین بازیکن دنیا خواند و گفت: نه تنها بازی کردن مقابل مسی بلکه دیدن او از نزدیک هم می تواند برای هر فوتبالیستی یک افتخار بزرگ باشد.

به گزارش افکارنیوز ، قاسم حدادی فر به اظهارنظر در خصوص شرایط تیم ذوب آهن اصفهان، عملکرد لوکا بوناچیچ در این تیم و… پرداخته است که مشروح آن در زیر می آید:

در ۲ بازی اخیر از لحاظ فنی نمایش خوبی داشتید اما با بدشانسی فقط یک امتیاز گرفتید…

ما نه تنها در این ۲ بازی بلکه در خیلی از بازی های از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشتیم ولی متاسفانه در نتیجه گیری دچار ضعف هستیم. با این حال امیدوارم گرفتن یک امتیاز در تبریز روند تیم ما را بهبود بخشیده و از بحران خارج شویم.

دلایل ناکامی ذوب آهن در فصل جاری چیست؟

یکی از دلایلش کمبود بازیکن بود و عدم آمادگی در پیش فصل بود، چون ما زمان کمی برای شروع فصل جدید لیگ برتر داشتیم. از آنجایی که در بازی های پلی آف بودیم هیچ بازیکنی ریسک نمی کرد به ذوب آهن بیاید و به همین خاطر با کمبودهایی مواجه شدیم. بحث دیگر این بود که به علت کمبود زمان خوب بدنسازی نکردیم. در ضمن بازیکنان ذوب آهن ۲ سال است که بدون استراحت بازی می کنند و مطمئناً این موضوع روی تیمی ما تاثیر منفی گذاشته است.

بهترین راهکار برای بازگشت ذوب آهن به روزهای اوج چیست؟

من معتقدم مسئولان باشگاه ذوب آهن باید از حالا به فکر برنامه ریزی برای فصل بعد باشند. شما بررسی کرده و ببینید که تا همین ۲ سال پیش چقدر بازیکن خوب داشتیم و حتی به فینال آسیا هم رفتیم. الان ذوب آهن خالی از بازیکن شده است و این شرایط باید عوض شود.

کار کردن با لوکا بوناچیچ را چطور ارزیابی می کنی؟

من پیش از این هم گفته ام که لوکا مربی خوبی است. او یکی از بهترین های مربیانی است که به ذوب آهن آمده و از کار کردن با این مربی لذت می برم. او نهایت تلاش خودش را انجام می دهد و امیدوارم با این مربی از لحاظ نتیجه گیری هم به هدف مان برسیم.

عدم حضور لوکا در تبریز شایعه برکناری او را مطرح کرد. در این مورد چیزی می دانی؟

این مسائل به مسئولان باشگاه مربوط می شود و من نمی توانم اظهارنظری داشته باشیم. نظر شخصی من این است که لوکا مربی خوبی است، مربی که می تواند به ذوب آهن کمک کند.

در مورد شرایط خودت صحبت کن. فکر می کنی شرایط همراهی تیم ملی در جام جهانی را داری؟

سعی می کنم خودم را به کی روش ثابت کنم. بازی در جام جهانی آرزوی هر فوتبالیستی است و امیدوارم من هم جزو بازیکنان تیم ملی در برزیل باشم. اگر شرایط همراهی تیم ملی را داشته باشم، نهایت تلاش خود را برای موفقیت این تیم خواهم کرد و اگر هم دعوت نشدم برای موفقیت تیم ملی دعا می کنم.

در مورد تقابل مسی با تیم ملی ایران چه صحبتی داری؟

همه باید از هم گروهی ایران با تیم آرژانتین خوشحال باشند. مسی بهترین بازیکن دنیا است. نه تنها بازی کردن مقابل مسی بلکه دیدن او از نزدیک هم می تواند برای هر فوتبالیستی یک افتخار بزرگ باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات