پروین دروغ است که من:

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: من با هیچ کس مشکلی ندارم و اگر حرفی می زنم فقط دلم می سوزد.

به گزارش افکارنیوز ، علی پروین در خصوص اختلاف نظر با برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: من هیچ وقت با کسی مشکلی ندارم و همیشه گفته ام اگر حرفی می زنم دلم می سوزد و می خواهم به جای در جا زدن کار را رو به جلو برود.

وی افزود: شاگردان من هم همیشه صحبت هایی را مطرح می کنند و می دانید من هیچ وقت عادت به جواب دادن به آنها ندارم چون اگر بخواهم این کار را کنم صبح تا شب باید به فکر جواب دادن باشم.

پروین ادامه داد: این را همه بدانند سربلندی پرسپولیسی ها برای من یک دنیا ارزش دارد و وقتی تیم می برد، شاد می شود و همیشه هم دیده اید تا آنجا که توانسته ام حمایت هم کرده ام اما زیاد صحبت نمی کنم تا نگویند در کارها دخالت می کند.

وی خاطر نشان کرد: من باز هم اعلام می کنم با هیچ کس مشکلی ندارم و انشاء الله پرسپولیس بتواند امسال با نتایج خوبی که گرفته سربلند باشد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که عربشاهی اعلام کرده شما چشم دیدن موفقیت دایی را ندارید، گفت: اول فصل من خودم یکی از افرادی بودم که دوست داشتم دایی پرسپولیسی شود. برخی مسائل کمی خنده دار است و من هم گفتم جوابی به شاگردانم نمی دهم. انشاء الله همه آنها جیبشان پر، سلامت و موفق باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات