سکوت ۱۷ ماهه ملی پوش کشتی فرنگی شکست

دارنده مدال طلای مسابقات المپیک گفت: برای حضور در تیم ملی کشتی فرنگی در انتظار بازگشت محمد بنا بودم.

به گزارش افکارنیوز ، قاسم رضایی پس از حدود ۱۷ ماه سکوت و در پی بازگشت مجدد خود به خانه کشتی و تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که دلیل حضور دوباره اش در کشتی چه بوده، اظهارداشت: بازگشتی در کار نیست چون اصلا نرفته بودم. من تمریناتم را در این مدت انجام می دادم و زیاد از کشتی دور نبودم. من منتظر حضور مجدد بنا بودم و اکنون که او آمده من نیز به تمرینات برگشته ام.

وی افزود: امیدوارم در پی بازگشت بنا با همدلی و تمرینات مدام مثل قبل از المپیک به انسجام تیمی لازم دست پیدا کنیم و مدال های خوش رنگی را کسب کنیم. البته من پیش از این نیز در ۲ اردو شرکت کرده بودم و به اعتقاد من تمام مربیان قابل احترام هستند و جزو سرمایه های کشتی فرنگی محسوب می شوند اما من با بنا کار کرده ام و بهتر می توانم با او نتیجه بگیرم. او نیز با اخلاق ما به خوبی آشنا است.

دارنده مدال طلای وزن ۹۶ کیلوگرم المپیک لندن در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه نظرتان در ارتباط با محرومیت مادام العمر امیر علی اکبری چیست، خاطرنشان کرد: اعضای کادر پزشکی باید قوی تر کار کنند و حواس شان بیشتر به مکمل ها باشد و آنها را به خوبی بررسی کنند تا کشتی گیران نیز از مکمل های مجاز استفاه کنند و مشکلی پیش نیاید. من از شنیدن خبر محرومیت امیر بسیار ناراحت شدم و امیدوارم این ماجرا ختم به خیر شود.

رضایی در مورد این مسئله که گفته می شود وزن او به حدود ۱۴۰ کیلوگرم رسیده است، عنوان کرد: چه کسی چنین حرفی زده است؟ من از این پس نیز در وزن ۹۶ کیلوگرم خواهم ماند و شرایط ایده آلی دارم. فقط باید با انجام تمرینات مناسب کمی آمادگی بدنی ام را افزایش دهم تا بهتر از شرایط فعلی بتوانم در میادین حاضر شوم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات