قرار بود بوئنو در تعطیلات ژانویه به ایران بیاید اما حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد که گویا دانیلو قید حضور در استقلال را زده است.

به گزارش افکارنیوز ، بزرگترین مشکل فعلی تیم امیرقلعه نویی پست پلی میکر است. آنها پس از دست دادن جباری نتوانستند مهره قابل اتکایی را در این پست جذب کنند. پیش از این قرار بود لاوره جای جباری را پر کند که به خاطر مشکلات مالی این بازیکن صرب ترجیح داد برای همیشه از فوتبال ایران برود. قلعه نویی برای نیم فصل دوم بازی های یک هافبک برزیلی را پسندید.

دانیلو پترولی بوئنو، هافبک بازیساز که توانایی بازی به عنوان مهاجم کاذب را نیز دارد، همان ستاره برزیلی است که امیر قلعه نویی از بین چندین بازیکن خارجی معرفی شده انتخاب و او را منجی میانه میدان استقلال قلمداد کرده و حتی حاضر شده برای جذب او رکورد نقل و انتقالات بازیکن خارجی در تاریخ باشگاه استقلال را بشکند. قرار بود بوئنو در تعطیلات ژانویه به ایران بیاید اما حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد که گویا دانیلو قید حضور در استقلال را زده است.

او پس از تحقیق در مورد پیشینه این تیم متوجه شده که انها مشکلات بغرنج مالی دارند و مشخص نیست او چه زمانی به پولش می رسد. پس از مسئله لاوره که به گوش این بازیکن برزیلی رسیده است او به مدیر برنامه های ایرانی خود اعلام کرده ترجیح می دهد به باشگاهی برود که در آنجا پولشان نقد است و لازم نیست برای گرفتنش متوسل به شکایت نزد فیفا شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات