عنایتی:

رضا عنایتی مهاجم صبا که هنوز هم بین هواداران استقلال محبوب است، تاکید کرد در صورت گلزنی به آبی پوشان خوشحالی نخواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، عنایتی در خصوص تقابل با استقلال آن هم در شرایطی که صبا وضعیت مناسبی ندارد می گوید: «متاسفانه بدشانس هستیم و فوتبال با ما فعلا سر ناسازگاری دارد. مقابل فولاد هم حق مان باخت نبود ولی شکست خوردیم. حالا هم برای خروج از این وضعیت باید استقلال را ببریم و امتیاز گرفتن در این بازی می تواند شرایط تیم ما را تغییر دهد. »

او در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنی در این بازی حساس برای صبا گل بزنی تاکید می کند: «امیدوارم این اتفاق بیفتد و برای صبا در این بازی گل بزنم. این درست که استقلال و هوادارانش را دوست دارم ولی الان بازیکن صبا هستم. دوست دارم به استقلال گل بزنم ولی اگر گل زدم به هیچ عنوان خوشحالی نمی کنم. من سال های خوبی در استقلال داشتم و محبت هواداران این تیم را از یاد نمی برم. دوست ندارم آنها را ناراحت کنم. »

مهاجم صبا در این دیدار مقابل دوستان و همبازی های سابقش قرار خواهد گرفت. او در پاسخ به این سوال که در استقلال با کدام بازیکنان کری داری می گوید: «من با حنیف و سیاوش کری دارم. البته الان که حرفی نمی زنم و آنها در زمین مسابقه خودشان می دانند چه اتفاقاتی خواهد افتاد. جدا از این حرف ها باید بگویم که بازی سختی داریم ولی امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات