محدودیت سرمربی بوسنی برای بازیکنانش:

سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین که یکی از حریفان ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی برزیل است، محدودیت های جدیدی را برای بازیکنان تیمش در طول مسابقات جام جهانی در نظر گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، " سوسیچ" سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین برای موفقیت تیمش در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل محدودیت های جدیدی را برای بازیکنانش در نظر گرفته است و از آنها خواسته تا در طول مسابقات روابط جنسی خود را قطع کنند. او این تصمیم را برای بالا رفتن آمادگی جسمی بازیکنانش گرفته است.

سوسیچ همچنین از بازیکنان تیم بوسنی خواست تا همسرانشان را به جام جهانی نیاورند. وی در خصوص این تصمیم گفت: " ما می خواهیم قبل از بازی با آرژانتین به بالاترین سطح آمادگی بدنی برسیم که این می تواند تنها راه پیروزی و موفقیت ما باشد" .

وی افزود: " فلسفه های زیادی پشت این تصمیم وجود دارد. به عنوان بازیکن دو بار در جام جهانی حضور داشته ام و البته که ما در آن مقطع هم از اینگونه ارتباط ها منع شده بودیم" .

سرمربی تیم بوسنی در حالی از بازیکنان تیمش خواسته تا همسرانشان را به برزیل نبرند که گفته می شود کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران از فدراسیون فوتبال درخواست کرده تا خانواده و همسران بازیکنان در جام جهانی در کنار تیم حضور داشته باشند.

تیم های ملی فوتبال نیجریه، ایران، بوسنی و آرژانتین در گروه ششم مسابقات جام جهانی برزیل در کنار همدیگر قرار دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات