مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه هیئت مدیره ناراحتی هایم را بیان کردم و اعضا یا باید با ما باشند یا نه.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان در پایان جلسه افتتاح صندوق سرمایه گذاری ورزش پرسپولیس در بورس گفت: این سرمایه گذاری با گردش مالی ۵۰ میلیون تومان است که سود حاصل از آن را بانک تضمین می کند. سودش نصیب باشگاه می شود و در دو امر توسعه تیم های پایه و حمایت از پیشکسوتان استفاده می شود.

وی در مورد اینکه آیا از دست علی پروین ناراحت است، عنوان کرد: دلخوری هایی وجود داشت که آنها را بیان کردیم و این مسئله را با او در میان گذاشتم.

رویانیان خاطر نشان کرد: در این شرایط که در تحریم هستیم باید مشکلات تیم را رفع کنیم. به قول معروف یا بکش یا دانه ده یا از قفس آزاد کن. به ما پول نمی دهند. دولتی هستیم و در این شرایط پول هم نمی توانیم تهیه کنیم. باید فکری به حال این شرایط کرد. ما هم باید مثل محمدجواد ظریف در تحریم ها عمل کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه امروز هیئت مدیره عنوان کرد: گلایه هایم را مطرح کردم و برخی از مسائل حل شد. از پروین دلخوری داشتم و این موضوع را به او اعلام کردم.

رویانیان در مورد اینکه چرا پولی به آنها پرداخت نمی شود، گفت: اگر ما دولتی نیستیم پول ندهند اما وقتی تیم متعلق به وزارت است نباید تیم را رها کنند به همین خاطر و برای اینکه مشکل نداشته باشیم باید به این دو باشگاه پول بدهند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه قرار است از این تیم برود، عنوان کرد: نمی دانم چه اتفاقی می افتد، وضعیت ما مثل خواستگاری است که نتیجه اش به صورت ۵۰ - ۵۰ است. ۵۰ درصد خواستگار حل شده و ۵۰ درصد دیگر بستگی به طرف مقابل دارد، شرایط من نیز همین گونه است. در حال حاضر منتظر هستیم تا نظر خود را اعلام کنند.

رویانیان در مورد اینکه شاید دلیل پول ندادن به خاطر حضور او و علی فتح الله زاده است، عنوان کرد: اگر دلیلش این مسئله است خیلی ممنون هستیم، آنها می توانند ما را بردارند و پول پرسپولیس را بدهند. یک ماه است که با اعضای وزارت تماس برقرار می کنیم ولی جوابی به ما نمی دهند.

رویانیان در مورد جلسه هیئت مدیره تیم پرسپولیس عنوان کرد: ناراحتی هایم را به صورت کامل بیان کردم، اعضای هیئت مدیره یا با ما هستند و کمک می کنند و یا اگر نیستند ما برویم. اکنون نه پولی به ما می دهند و نه حمایتی از ما می شود. دو ماه است با حکم کمیته استیناف می جنگیم، به تیم نیز پولی تزریق نمی شود. واقعا نمی دانم این چه سیستمی است که در آن قرار داریم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه چرا نمی تواند با وزیر دیدار داشته باشد، خاطر نشان کرد: من یک سرباز کوچک این کشور بودم و شاید من را نمی شناسند. به هر حال وزیر بزرگ ورزش است. اگر او ما را نمی شناسد گناه ما چیست. همانطور که گفتم به تیم های سرخابی پولی نمی دهند. این مصداق همان ضرب المثل است «یا بکش، یا دانه ده، یا از قفس آزاد کن» .

رویانیان در مورد اینکه به نظر می رسد مشکلات پرسپولیس سیاسی است، خاطر نشان کرد: خودم هم نمی دانم مسئله ما سیاسی، اقتصادی یا ورزشی است. به هر حال امیدوارم این مسئله هر چه زودتر حل شود.

وی در مورد پرونده محسن قهرمانی عنوان کرد: نمی دانم وضعیت این پرونده چطور می شود، فکر می کنم همزمان با ۱+۵ این پرونده نیز حل شود.

رویانیان در مورد اینکه آیا پول میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده را پرداخت می کند، یادآور شد: غریبی درصد لازم را از قراردادش دریافت کرده است، بخشی دیگر مانده که آن را می دهیم. مهمتر از غریبی پول محمدرضا خانزاده است. با سعید آذری دوست هستم و تبریک می گویم این دو بازیکن لایق در این تیم حضور دارند. خانزاده یک بازیکن با غیرت و با تعصب است که حتما مشکلش را حل خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات