پروین؛

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است در صورتی که بازی های تدارکاتی مناسب برای تیم ملی ایران پیش از رقابت های جام جهانی صورت گیرد، صعود از مرحله گروهی کار سختی برای بازیکنان ایران نخواهد بود.

به گزارش افکارنیوز ، علی پروین درباره حضورش در مراسم ختم پدر احمدرضا عابدزاده اظهار داشت: «عابدزاده یکی از اسطوره های فوتبال ایران است که افتخارات زیادی را برای فوتبال این مملکت به دست آورده است. من به خاطر فوت پدرش به وی تسلیت می گویم و وظیفه خود می دانستم که در این مراسم شرکت کنم. »

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت عابدزاده به پرسپولیس با خنده گفت: «افراد زیادی هستند که نمی خواهند عابدزاده به پرسپولیس بازگردد. »

وی درباره قرعه تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی گفت: «به نظر من قرعه بسیار سختی نصیب ایران شده است. همه مردم و بازیکنان بر روی تیم آرژانتین تمرکز کرده اند. در حالی که بازی مقابل نیجریه و بوسنی به مراتب سخت تر از دیدار مقابل آرژانتین برای ما خواهد بود چرا که ما می دانیم جلوی آرژانتین با بازیکنان بزرگی مثل مسی چگونه بازی کنیم و جلوی آن ها را بگیریم اما دو تیم دیگر به دلیل اینکه ناشناخته تر هستند و همچنین از تیم های قدری محسوب می شوند، مطمئنا برای ما دردسر ساز خواهند شد. »

پروین افزود: «ما باید بازی های تدارکاتی مقابل تیم های بزرگی که شباهت زیادی به تیم های هم گروه مان دارند، برگزار کنیم و اگر بتوانیم در این زمان باقی مانده تدارک خوبی را برای تیم ملی ببینیم، مطمئنا می توانیم حرف های زیادی برای گفتن در جام جهانی داشته باشیم. به اعتقاد من صعود از گروه یک کار نشدنی برای بازیکنان تیم ملی نیست اما باید مسئولان فدراسیون نیز با تدارک دیدن بازی های خوب، پیش از جام جهانی، آن ها را در راه رسیدن به موفقیت یاری کنند. »

پروین درباره پیش بینی خود از نتیجه دیدار تیم ملی ایران و آرژانتین گفت: «به نظر من آن ها اگر خیلی زور بزنند می توانند فوقش یک یا دو گل به تیم ملی ایران بزنند و از این خبرها نیست که بتوانند تیم ملی را گلباران کنند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات