مربی تیم ملی فوتبال گفت: دوست ندارم پاسخگوی صحبت های بهروان در رسانه ها باشم اما چون شخصاً از من نام برده است، لازم می دانم پاسخ وی را بدهم.

به گزارش افکارنیوز ، امید نمازی در خصوص اظهارات بهروان، رئیس کمیته مسابقات فوتبال گفت: دوست ندارم پاسخگوی این صحبت ها در رسانه ها باشم اما بهروان چون شخصاً از من نام برده است، لازم می دانم پاسخ وی را بدهم.

وی ادامه داد: بهروان ابتدا گفته است که هر زمان با وی تماس گرفته ام، برنامه ها را به من داده است و اظهرنظر بعدی وی در خصوص مقایسه کی روش از لیگ ایران با سومالی و افغانستان است. بر همین اساس معتقدم که بهروان منظور کی روش را درک نکرده است. کی روش اعتقاد دارد برنامه لیگ کشورهایی که فوتبال آنها در سطح خوبی هستند، در همان ابتدا مشخص است و تا پایان فصل هیچ تغییری پیدا نمی کند.

نمازی گفت: یا بهروان از این موضوع خبر ندارد یا خودش را به بی خبری می زند. صحبت محرمانه بودن برنامه به این معناست که برنامه هفتگی لیگ به صورت ۴ هفته یک بار اعلام می شود. منظور کی روش هم این بود که به گونه ای برنامه لیگ داده می شود که بتوان در آینده آن را طبق سلیقه تیم های مختلف نغییر داد.

مربی تیم ملی فوتبال یادآور شد: معتقدم که بهروان نسبت به این مسائل آگاهی دارد و فقط نمی دانم چرا در رسانه ها آن را این طور مطرح می کند. به طور مثال با لیگ کشور آمریکا آشنایی خوبی دارم و می دانم که امسال قبل از فینال لیگ ۲۰۱۳، تمام برنامه لیگ ۲۰۱۴ آنها مشخص و اعلام شده است.

نمازی در مورد این صحبت بهروان که کادرفنی تیم ملی برنامه بازی های دوستانه را اعلام نکرده است، گفت: در روز ۲۱ اردیبهشت کی روش در نشستی خبری برنامه های تیم ملی را با حضور رسانه ها به صورت مکتوب اعلام کرد. حتی ۲ ماه قبل از تاریخی که گفتم نیز همین برنامه تحویل فدراسیون و سازمان لیگ شد.

نمازی ادامه داد: در یک هفته اخیر و از طرف کادر فنی تیم ملی، مهرداد خانبان سعی کرده است با علی کاظمی تماس بگیرد که چون وی کسالت دارد، در سازمان لیگ حاضر نشده است. بنابراین خانبان شخصا به سازمان لیگ مراجعه کرده است تا با بهروان دیدار کند که باز هم موفق به این کار نشده است و هیچ اثری هم از او پیدا نکرده ضمن اینکه دو خط موبایل بهروان هم خاموش است.

وی در پایان گفت: دائم در حال تماس هستیم تا برای این مسائل با سازمان لیگ به هماهنگی برسیم. بهروان که این مسائل را مطرح می کند موبایلش را روشن کند تا بتوانیم با او صحبت کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات