پیروانی:

پیشکسوت پرسپولیس می گوید با رویانیان قهر نبوده که بخواهد آشتی کند و همچنان پیگیر حق و حقوق خود از باشگاه است.

به گزارش افکارنیوز ، افشین پیروانی درباره اینکه گفته شده روز گذشته در مراسم ختم پدر عابدزاده با رویانیان آشتی کرده اظهار کرد: من با ایشان قهر نبودم که بخواهم آشتی کنم. به هر حال ادب حکم می کرد وقتی وارد جایی می شوم سلام کنم اما مشکلاتی که وجود داشت هنوز پابرجاست و من همچنان پیگیر حقم هستم.

او ادامه داد: جا دارد همین جا از دوستانی که افتخار ندادند به مراسم روز گدشته بیایند گله کنم، ازجمله همبازیان عابدزاده، پیشکسوتان و یک سری از هواداران. احمد عابدزاده حقش خیلی بیشتر از اینهاست. با این حال متاسفانه تعدادی از دوستان کم لطفی کردند و نیامدند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اختلافش با مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: من به خاطر مالیات پولی که از پرسپولیس نگرفته ام دارم ممنوع الخروج می شوم. باشگاه پول من را نداده و من هم باید مالیاتش را می داده ام. حالا اگر حرف من غیر حق است یا برای تیم حاشیه درست می کند شما بگوئید.

پیروانی گفت: خدا را شکر تیم شرایطش خوب است و با درایت دایی و کادر فنی خوب بازی می کند و نتیجه هم می گیرد. خوشبختانه در ابتدای فصل بازیکنان خوبی جذب شدند و هواداران به آینده این تیم امیدوار هستند. وقتی من از حقم صحبت کردم برخی افراد به من زنگ زدند و گفتند شرایط تیم خوب است لطفا حاشیه درست نکنید. به نظر شما این حرفها حاشیه ساز است؟

او افزود: من افتخار می کنم که پرسپولیسی هستم و کاپیتان این تیم بوده ام اما درست نیست وضعیت من اینگونه باشد. بازیکنان فعلی تیم وقتی می بینند برای کاپیتان سابق تیم چنین مشکلی به وجود آمده چه فکری می کنند؟ هنوز ۶ ماه از آمدن رویانیان نگذشته بود که من این مساله را مطرح کردم و اصلا نباید می گذاشتند که کار به این مرحله می رسید.

پیروانی با بیان به اینکه فقط مشکل ممنوع الخروجی ام را حل کنید، پولم را نمی خواهم اضافه کرد: وینگادا که بعد از من سرمربی تیم شده بود، پولش را دلاری در پاکت گذاشتند و تقدیمش کردند، چرا که به فیفا شکایت کرده بود. اما من که هموطن شان هستم وقتی از حقم صحبت می کنم می گویند برای تیم حاشیه درست نکن. اگر قدرت دارند کانال بزنند و مشکل مالیاتی من را برطرف کنند. پول هم نمی خواهم. ناراحتی من از این است که یک کارمند حقوقی باشگاه گفته بود پیروانی طلبی ندارد اما همین که ثابت شد من از باشگاه طلب دارم کافی است. من هم از زمان بازیگری و هم از زمان مربیگری ام طلب دارم. همه چیز دست به دست هم داد تا فردی مثل من که همه به عنوان فردی باتعصب من را می شناختند هم گله کنم. دیگر ببینید چه بر سرم آمده که من هم لب به اعتراض گشوده ام.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات