سرمربی ایتالیایی رئال مادرید تاکید کرد قرعه تیمش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نه سخت است و نه آسان، هرچند تجربه حریف ممکن است برگ برنده ای برای این تیم باشد.

به گزارش افکارنیوز ، کارلو آنچلوتی در واکنش به قرعه تیمش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که مشخص کرد کهکشانی ها باید با شالکه، تیم چهارم فصل گذشته بوندس لیگا روبه رو شوند، اظهار داشت: شالکه تیم با تجربه ای است. این قرعه برای ما نه سخت است نه آسان. در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ما در هر ۲ بازی رفت و برگشت باید در اوج باشیم. لیگ قهرمانان اروپا تورنمنت بسیار مهمی است و ما باید آماده باشیم تا با تمام توان بازی کنیم.

آنچلوتی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه شاگردانش فرم ایده آل کنونی خود را تا ماه فوریه حفظ خواهند کرد، افزود: فکر می کنم که ما در حال حاضر داریم خوب بازی می کنیم اما این آمادگی باید حفظ شود تا بتوانیم در ماه فوریه بهترین بازی های خود را ارائه کنیم. بازی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان همیشه کار سختی بوده است. بازیکنان ما انگیزه و شوق کافی برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی را دارند. برای ما هر یک از بازی ها در لیگ قهرمانان اهمیت دارد و به همین دلیل در هیچ یک از بازی های خود حق نداریم چشم از توپ برداریم.

رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف تیمی می رود که تا ۲ فصل پیش، اسطوره و کاپیتان پیشین کهکشانی ها، رائول گونزالس در آن توپ می زد. به همین سبب امیلیانو بوتراگوئنو، مدیر روابط عمومی رئال مادرید که در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان در نیون سوئیس حضور پیدا کرده اعتراف کرد برای بالا بردن شناخت تیمش از رائول کمک خواهد گرفت.

بوتراگوئنو گفت: ما همیشه برابر تیم های آلمانی به دردسر افتاده ایم و الان هم باید برای تجربه یک بازی سخت دیگر برابر آنها آماده باشیم. البته این بار می توانیم به رائول زنگ بزنیم و از او کمک بگیریم. به هر حال مربیان ما برای این بازی کاملاً آماده خواهند بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات