چیزهایی در این فوتبال دیدم که در عمرم ندیده بودم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رساندن این باشگاه به سطح باشگاه های اروپایی را مهم ترین هدف خود عنوان کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان در مراسم جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس با خیر مقدم به میهمانان عنوان کرد: امروز جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس است و شنیده ام آقای فتح الله زاده نیز قرار است جشن ۵۰ سالگی باشگاه استقلال را در ایتالیا بگیرد!

وی افزود: پرسپولیس از مکتب شاهین است و شاهین مادر پرسپولیس محسوب می شود با این حساب سن باشگاه پرسپولیس بیشتر از اینها است. باید بگویم باشگاهداری سخت است و ما اکنون هزینه باشگاهداری را می پردازیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه نمی خواهد زیاد صحبت کند، گفت: وقتی به پرسپولیس آمدم فقط یک تیم وجود داشت اما اکنون پرسپولیس در حال تبدیل شدن به یک باشگاه است و این مسئله از خودگذشتگی زیادی می خواهد. باید سختی کشید، کتک خورد، حرف کشید، محاصره شد و پِی همه چیز را به تن مالید. برای این کار خانواده ات عذاب می کشند، خانه ات ناامن می شود و باید این اتفاقات را تحمل کنید. به خدا قسم من کتک خوردم و چیزهایی در این فوتبال دیدم که در عمرم ندیده بودم اما به خاطر هواداران باشگاه پرسپولیس ماندم.

رویانیان خاطر نشان کرد: من هیچ کاری نکردم و از ابتدا که به پرسپولیس آمدم برنامه ام باشگاه محور شدن بود و تا زمانی که پرسپولیس در سطح یک تیم اروپایی نشود و نتوانیم پرسپولیس را تبدیل به باشگاه کنیم از کار خود دست نمی کشیم.

وی در پایان تصریح کرد: بزرگ ترین افتخار یک سردار خدمت به مردم است. من هم تا به اینجا کاری نکردم و هر کاری کردم به خاطر تیم و هواداران بوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات