حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برای حضور هرچه قدرتمندتر در این رقابت ها به مصاف تیم های اسلوونی و ترینیداد و توباگو می رود.

به گزارش افکارنیوز ، فدراسیون فوتبال کامرون روز گذشته (جمعه) اعلام کرد که تیم ملی این کشور در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۱۴ درست پیش از آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با آرژانتین، قهرمان ۲ دوره این تورنمنت یک بازی دوستانه برگزار خواهد کرد، هرچند آرژانتینی ها چنین ادعایی را رد کردند.

گیلرمو توفونی، مدیر موسسه «وُرد ایلِون» که تمامی بازی های دوستانه تیم ملی آرژانتین را هماهنگ می کند با رد شایعه بازی با کامرون به رویترز گفت: شاگردان آلخاندرو سابیا در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۴ در ورزشگاه ریورپلاته شهر بوینس آیرس به مصاف اسلوونی می روند، چون سبک بازی اسلوونی شبیه به سبک بازی بوسنی و هرزگوین است.

وی همچنین از احتمال برگزاری دیدار دوستانه آلبی سلسته برابر ترینیداد و توباگو در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۱۴ خبر داد و اظهار داشت: برگزاری این بازی تقریباً قطعی است. فکر می کنم بازی دوستانه با ترینیداد و توباگو هم می تواند برای آرژانتین خوب باشد.

آرژانتین همچنین در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۴ در بخارست با تیم رومانی روبه رو می شود. آرژانتینی ها در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم های ایران، نیجریه و بوسنی هم گروه هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات