رویانیان:

محمد رویانیان می گوید زمین و زمان به استقلال کمک می کنند تا این تیم بازی هایش را ببرد.

واکنش جالب رویانیان به صدرنشینی استقلال
محمد رویانیان می گوید زمین و زمان به استقلال کمک می کنند تا این تیم بازی هایش را ببرد.
۳۳ ۶ ۰ نظر
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از شروع جشن ۵۰ سالگی این باشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما صندوق ورزشی پرسپولیس در بورس را راه اندازی کرده ایم و از همه ی هواداران پرسپولیس می خواهم که هر چقدر که می توانند در این صندوق پول بریزند. آنها می توانند سود خود را هم بگیرند. این پول به هیچ عنوان در باشگاه نمی آید و به چرخه بانکداری و بورس کشور می رود. پولدارهای پرسپولیس بیایید!

او ادامه داد: سودی که این صندوق برای پرسپولیس خواهد داشت فقط برای تولید بازیکن در تیم های پایه و توسعه مدارس فوتبال و آکادمی استفاده می شود. این صندوق نیکوکاری، ارزشی و ورزشی است.

رویانیان درباره ی این که گفته بود دو فرد پولدار را به هیات مدیره این باشگاه خواهد آورد و این که یکی از افراد مورد نظرش بابک زنجانی بوده یا خیر، گفت: این دو نفر هیچ مشکلی ندارند. بابک زنجانی هم خدمت زیادی به مملکت کرده و به پرسپولیس هم کمک کرده است. من کاری به مسائل قضایی ندارم. مسوولان قضایی ما عادل هستند. خود من زمانی ضابط قوانین آنها بودم و هنوز هستم. با این حال امیدوارم در این ورزش به کسانی که می خواهند پول خرج کنند بها داده شود.

او در پاسخ به این سوال که شما امروز آن دسته از پیشکسوتان باشگاه استقلال را دعوت کرده اید که حتی این باشگاه آدرس آنها را هم نمی داند، گفت: خداوکیلی این کار ما برای کری خوانی نبود. البته من نمی دانم استقلال چگونه می برد. نمی دانم شانس است یا چیز دیگری. زمین و زمان و هوا و دریا و خلاصه همه چیز به استقلال کمک می کنند که ببرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا پروین به جشن باشگاه خواهد آمد یا خیر، گفت: نمی دانم. ما او را دعوت کرده ایم. من هم با کسی قهر نیستم. باشگاه همه ی پیشکسوتان را دعوت کرده، هرکسی بیاید روی سر ما جای دارد و هرکسی که نیاید هم ما او را دوست داریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات