سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر برهانی لگد به کلمن زده باشد تا زمانی که من هستم دیگر این بازیکن را در استقلال نخواهید دید.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل راه آهن و صدرنشینی در لیگ برتر، در نشست خبری گفت: ابتدا درگذشت مادر جواد خیابانی را به او تسلیت می گویم. خدا را شکر می کنم که سه امتیاز حساس را از بازی با راه آهن گرفتیم و بازیکنان با معرفت و غیرتی فوتبال بازی کردند و توانستیم از تیم خوب راه آهن سه امتیاز بگیریم. راه آهن یک فوتبال مدرن بازی می کند و در طول ۹۰ دقیقه دو سه بار تغییر سیستم داد و این نشان دهنده خوب بودن تیم است. ما هم خیلی خوب بازی کردیم.

وی ادامه داد: از دکتر حسن روحانی می خواهم به وضعیت زمین ورزشگاه های تختی و آزادی توجه کند. این دو ورزشگاه می توانند در خاور میانه میزبان مسابقات مهمی باشند. زمین تختی نسبت به بازی های قبل بهتر شده است و شرایط رختکن هم همین طور. امروز در مجموع فوتبال تاکتیکی بازی کردیم و از نظر روحی و روانی مهدی نظری با گلی که زد در شرایط خوبی قرار گرفت.

قلعه نویی در مورد سه بازیکن تعویضی استقلال و اینکه نیمکت این تیم خالی بود و همچنین لگد آرش برهانی به کلمن، گفت: من فیلم بازی را حتما می بینم، اگر برهانی چنین کاری کرده باشد او تا زمانی که من در استقلال باشم این بازیکن در استقلال نخواهد بود. می خواستیم سید حسین حسینی را به جای تیموریان را بفرستیم که دیدیم نمی شود. دو بازیکن سه اخطاره داشتیم. حنیف و قاضی هم نبودند و اگر آنها بودند وضعیت بهتر بود اما خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم.

وی در مورد حضور سه چهار هزار نفری تماشاگران استقلال، گفت: تیم برای مردم است چه به ورزشگاه بیایند چه نیایند امروز هم آمدند و تیم را حمایت کردند و سه امتیاز را گرفتیم و بازی های بعدی استقبال بیشتری خواهد شد اما امکانات رفاهی برای تماشاگران کم است.

نوری فر، مدیر رسانه ای استقلال هم در ابتدای نشست درگذشت مادر جواد خیابانی را تسلیت گفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات