مدیر روابط عمومی اورژانس تهران جریان پول دادن شیرینی به پزشک باشگاه پرسپولیس در جریان بازی پرسپولیس و نفت تهران را تشریح کرد.

به گزارش افکارنیوز ، حسن عباسی در مورد بحث پول گرفتن راننده آمبولانس اورژانس تهران در دیدار پرسپولیس و نفت تهران گفت: ابتدا باید بگویم ما هیچ راننده ای را در آمبولانس های خود به کار نمی گیریم بلکه راننده های اورژانس تهران همگی کارشناس یا حداقل تکنسین های فوریت های پزشکی هستند و تمامی خدمات ارائه شده از سوی اورژانس تهران رایگان است و ما هیچ کار انتفاعی ای انجام نمی دهیم ضمن اینکه تمای کارهای ما هم اورژانسی است و کار غیراورژانسی هم نداریم در آن صحنه پزشک پرسپولیس معطل گرفتن پول از سرپرست تیم بود.

وی ادامه داد: متاسفانه در آن صحنه برخی به اشتباه تصور کرده بودند که راننده آمبولانس که همان تکنسین ما بوده قصد گرفتن پول داشته که اصلا چنین چیزی درست نیست. ما ۱۶۰ آمبولانس داریم که روزانه ۱۵۰۰ ماموریت در تهران انجام می دهند و کلیه این ماموریت ها رایگان است و در تمامی مسابقات مهم ورزشی، مذهبی و مناسبت ها اورژانس تهران حضوری فعال دارد نباید به خاطر یک سوء تفاهم همه زحمات پرسنل اورژانس تهران زیر سوال برود و آنها در مظان اتهام قرار بگیرند که می خواستند پول بگیرند در حالی که تمامی پرسنل ما کارمندانی شریف و پرتلاش هستند.

وی در مورد حضور اورژانس تهران در دربی گفت: در دربی تهران ما یک شب جلوتر اتوبوس اورژانس را به ورزشگاه می فرستیم، چند موتورآمبولانس هم در ورزشگاه مستقر می کنیم و بیش از ۴۰ پرسنل ما درگیر این مسابقه هستند که باز هم تاکید می کنم تمامی خدمات ارائه شده رایگان و بدون دریافت وجه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات