مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: حرکتم بعد از تعویض را تأیید نمی کنم و از کادر فنی، هواداران و همبازی هایم عذر خواهی می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: حرکتم بعد از تعویض را تأیید نمی کنم و از کادر فنی، هواداران و همبازی هایم عذر خواهی می کنم.

آرش برهانی در ابتدا ضمن تسلیت به جواد خیابانی گفت: من با او خاطرات خوبی دارم و از بچگی نیز با همین خاطرات جواد خیابانی زندگی می کنم. حالا هم با او هم درد هستم و از همین طریق به او تسلیت می گویم.

برهانی در خصوص بازی روز گذشته، گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر که دو هفته ای است با ارائه بازی خوب ۳ امتیاز را می گیریم. دیروز هم روز خوبی را پشت سر گذاشتیم و من چون خودم مهاجم هستم شرایط مهدی نظری را بهتر درک می کنم و خوشحالم از اینکه او توانست بعد از مدت ها گل بزند و با گل او به ۳ امتیاز بازی برسیم. می دانم که او تحت فشار بود و از صمیم قلب بابت گلزنی نظری خوشحال هستم.

مهاجم تیم استقلال در خصوص حرکتش بعد از تعویض، گفت: زمانی که تعویض شدم خیلی زیر فشار بودم چون نتوانستم گل بزنم. دیروز حسی داشتم که به من می گفت می توانی گل بزنی اما وقتی تابلوی تعویض را دیدم تمام برنامه هایم خراب شد و از این بابت ناراحت شدم که نتوانستم برای استقلال مفید باشم.

وی افزود: اگر آن حرکت را انجام دادم به خاطر ناراحتی بود که نتوانستم برای استقلال گل بزنم. خیلی سال ها اتفاق افتاده که تعویض شدم و حتی در زمان مربیگری آقای قلعه نویی در بازی با پیکان در دقیقه ۶۰ عوض شدم آن هم به خاطر مسائل تاکتیکی ولی هیچ کسی تاکنون چنین رفتاری از من ندیده بود. در این ۷ سال هیچ وقت اتفاق نیفتاده که کسی از من چنین حرکتی ببیند و همیشه استقلال و پیراهن این تیم برایم در اولویت قرار داشته و دارد.

برهانی افزود: من اصلا حرکتم را تأیید نمی کنم ولی به من هم حق بدهید چون انسان هستم و انسان جایزالخطا است. دیروز اصلا بعد از تعویض متوجه نبودم که چه کاری انجام می دهم. من فقط کلمن را با پایم هل دادم ولی در این مسئله کمی بزرگنمایی شده است. شاید باور نکنید ولی اگر آنجا طناب دار وجود داشت روی کلمن می رفتم و خودم را دار می زدم چون خیلی ناراحت بودم! چون اصلا متوجه نبودم که چه کاری انجام می دهم و تسلطی روی کارهایم نداشتم. از طرفی ورزشگاه تختی روبرویش جایگاه تماشاگران ندارد و فکر نمی کردم کسی آن صحنه را ببیند و چنین اتفاقی بیفتد. مطمئنا اگر در ورزشگاه آزادی بود چنین اتفاقی نمی افتاد ولی حرکتم را تأیید نمی کنم و باید بگویم این اتفاق را در آینده جبران خواهم کرد.

برهانی در پایان صحبت هایش به فارس، گفت: از مجموعه استقلال، کادر فنی، هواداران عذرخواهی می کنم و تأکید می کنم که پیراهن استقلال از همه چیز برایم باارزش تر است و خیلی زمان ها بوده که به خاطر همین پیراهن از خیلی چیزها گذشته ام و به خاطر ۳۰ دقیقه بیشتر بازی کردن دوست ندارم برای تیمم حاشیه درست شود و حرکتم ناخواسته بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات