مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: هواداران با تیم آشتی کردند و با وجود باخت خانگی، تیم و بازیکنان را تشویق کردند.

به گزارش افکارنیوز ، امیر عابدینی، در مورد وضعیت باشگاه داماش گیلان گفت: بازیکنان ما باوجود بی پولی در تمرینات حاضر شدند و در مسابقات هم شرکت می کنند که این خوب است. البته تیم ما افت کرده که علت افت تیم ۵ فاکتور می تواند باشد. یکی بودجه، دوم دوران گذار که همان جوانگرایی است، سوم مدیریت فنی که مربوط به کادر فنی است، چهارم هواداران و پنجم هم مدیریت است.

وی ادامه داد: هواداران تحت هر شرایطی از تیم پیروزی و نتیجه می خواهند آن هم در حالی که به مسائل و عوامل دیگر کاری ندارند و اینگونه می شود که گاهی اوقات مدیریت زیر سؤال می رود اما باید قبول کنیم مدیریت ها هم حد و حصری دارد ضمن اینکه در ورزش یک هدایت عمومی هم داریم که متاسفانه چرخ هدایت عمومی کند می چرخد، چه در فوتبال و چه در سایر حوزه ها.

عابدینی تصریح کرد: با بحرانی که داماش داشت هدف مان فقط ماندگاری در لیگ بود. هیچ تیمی چنین دوره بحرانی را تجربه نکرده است. البته باید قبول کنیم که تیم های بابضاعتی مثل سپاهان و فولاد هم نتوانستند به آن چیزی که مدنظر و دلخواهشان است، برسند. با این حال جای خوشحالی است که روز گذشته هواداران با هم آشتی کردند و با وجود باخت خانگی تیم را تشویق کردند.

مدیرعامل باشگاه داماش در مورد اینکه اما برخی از هواداران علیه بازیکنان و کادر فنی شعار دادند، گفت: آنها ۳۰ نفر بیشتر نبودند فیلم آنها موجود است. این ۳۰ نفر از روز اولی که من به داماش آمدم به ما فحش دادند تا به امروز و هر کاری که می کنیم چنین رفتاری می کنند. آنها به دنبال بهانه هستند. حساب آنها از هواداران جداست.

عابدینی در مورد سرانجام مشکلات مالی این باشگاه گفت: در آینده ای نزدیک باشگاه داماش را واگذار خواهیم کرد و مشکلات کم و کمتر خواهد شد. اکنون در حال مذاکره هستیم تا یک گروه به عنوان اسپانسر و همچنین به شرط در اختیار گرفتن مدیریت و مالکیت باشگاه داماش وارد گود شوند و باشگاه را به آنها واگذار کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات