رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ از طرح ترافیکی پلیس برای دربی ۷۸ استقلال و پرسپولیس خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سردارحسین رحیمی با اشاره به طرح ترافیکی پلیس برای دربی استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به برگزاری دیدار روز جمعه ۲۷ دی ماه تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و پیش بینی حضور گسترده ی تماشاچیان و هواداران دو تیم در محل برگزاری مسابقه و در راستای نظم بخشی به وضعیت عبور و مرور و جلوگیری از تراکم ترافیکی، پلیس اقدامات ویژه ای اجرا خواهد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران ادامه داد: از ساعت ۸ صبح روز جمعه در کلیه معابر اصلی، فرعی و شریانی غرب شهر تهران و خیابان های اطراف ورزشگاه آزادی تدابیر عملیاتی پلیس راهبر در جهت برقراری نظم و ایمنی ترافیکی و سهولت حرکت در معابر اجرا می شود.

وی افزود: بر اساس این طرح هیچگونه محدودیت تردد در روز جمعه نخواهیم داشت و تمام محور های منتهی به ورزشگاه باز است اما توقف در کلیه ی محورهای اطراف ورزشگاه ممنوع خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین در این روز رسیدگی فوری به تصادفات سوانح رانندگی در محدوده برگزاری طرح و همچنین همکاری و هماهنگی با سایر واحد انتظامی و دستگاه های امدادی و خدماتی در نظم بخشی به عبور و مرور و روان سازی جریان ترافیک و جلوگیری از انسداد مسیر از دیگر اقدامات پلیس خواهد بود.

سردار رحیمی در ادامه تصریح کرد: با توجه به حجم وسیع تماشاگران این دیدار از شهروندان تقاضا داریم در اجرای کامل مقررات راهنمایی و رانندگی با پلیس راهبر همکاری کنند و از توقف در محل های غیر مجاز و ایجاد سد معبر خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران خاطرنشان کرد: تماشاچیان تا حد امکان از وسایل نقلیه ی عمومی استفاده کنند و در صورت استفاده از وسیله ی نقلیه شخصی در پارکینگ های ورزشگاه پارک کرده که برای روز جمعه پارکینگ ضلع غربی ورزشگاه با ظرفیت ۳ هزار خودرو نیز پیش بینی شده و حداقل ۲ ساعت پیش از آغاز بازی به ورزشگاه مراجعه کنند و در زمان رانندگی از انجام حرکات مخاطره آمیز، سرعت غیر مجاز و تردد در خلاف جهت مسیر مجاز خودداری و پس از پایان مسابقه نیز با آرامش و بدون عجله از ورزشگاه خارج و با صبر حوصله رانندگی کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات