مالک صرافی گفت اگر باید هزینه های پرسپولیس را بدهیم بگویند برای مدیرعاملی لابی کنیم.

  پرسپولیس این روزها با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کند و علیرغم اینکه گفته می شود این سناریویی برای تحت فشار گذاشتن وزارت ورزش است اما بدهی های ریز و درشت مدیرعامل پرسپولیس نشان می دهد سردار سرخ ها بدجور در منگنه است.


مالک صرافی افق که دو بار به سعید شیرینی، سرپرست پرسپولیسی ها اعتماد کرده یکی از کسانی است که این روزها با دست داشتن چک های معروف این باشگاه به دنبال دریافت طلب اش است: « اینکه ما پولمان را از آقای رویانیان و باشگاه پرسپولیس بخواهیم جرم است یا گناه؟ »


صابون چک های سعید شیرینی که قبلا به تن کسانی چون علی کریمی و جواد کاظمیان هم آشنا شده این بار به تن این صرافی خورده: « خیلی از بازیکنان، به دلیل این که خانه شان در محدوده سعادت آباد است اینجا می آیند. پولادی، بنگر، نیلسون و… تقریبا سه ماه پیش آقایی که مشاور آقای شیرینی بود آمد اینجا و سی هزار دلار از ما خرید و چک داشت. رفت نقد کرد و پرداخت کرد و تمام شد. »


وی افزود: « دو ماه و نیم پیش هم دویست و چهل میلیون تومان از من دلار خریدند. این پول را به نیلسون می خواستند بدهند و برای این خرید خود آقای شیرینی آمدند. شیرینی گفت دو سه روز دیگر چک را برایتان پاس می کنم. »


مالک صرافی افق ادامه داد: « من هم به خاطر اعتماد به باشگاه پرطرفداری مثل پرسپولیس قبول کردم. خیلی هم اذیت کرد برای پاس کردن آن پول. پول نیلسون پرداخت نشده بود و زن و بچه اش در فرودگاه مانده بودند. ۲۷ آبان آقای شیرینی آمدند اینجا و دلار خواستند. ۳۰ هزار دلار. برای بار سوم. ۳۰ هزار دلار به شیرینی دادم. چک ۳۰ آبان را به من دادند. قبول کردم. پاس نشد تا ۷-۸ آذر که آقای محلوجی ماساژور تیم را فرستادند اینجا و دلار خواستند. گفتم ندارم. آخر کار به دلیل اصرار سه هزار پوند از من گرفتند و یک چک ۱۵ میلیونی به من دادند. مدت چک ها گذشت تا امروز. ۲۴۰ میلیون اول فقط پاس شده ولی این دو فقره چک پاس نشده است. این ها را زمانی از من گرفتند که آث میلان به تهران آمده بود و گفتند خیلی ضروری است و… »


چک ها را نشان می دهد. دو فقره چک، که از حساب مشترک رویانیان و شیرینی صادر شده است و چیزی که جالب توجه به نظر می رسد عنوان سردار به عنوان پیشوند نام محمد رویانیان است که زیر چک خورده.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات