مدیرعامل تیم فوتبال استقلال در آستانه دربی ۷۸ گفت: در تیم ۲۵ میلیارد تومان هزینه داریم اما از وزارت ورزش امسال تنها یک و نیم میلیارد دریافت کرده ایم.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده مدیرعامل آبی پوشان در حضور محمد رویانیان در تمرین استقلال گفت: ما اگر صحبتی می کنیم به خاطر این است که دوست داریم هیجان به دربی بیاید. رویانیان شخصیت برجسته ای است که به کشور خدمات ارزنده ای کرده، ما نیز اگر جایی بودیم به اندازه خودمان خدمت کردیم. اگر در عرصه دربی کری خوانی نباشد فوتبال جذابیتی ندارد. در استادیوم اگر فریاد بزنید و تیم خود را تشویق کنید فرهنگ خوب خود را نشان دادید اما در این وضعیت قطره را به موج تبدیل می کنید. ما دوست نداریم به کسی توهین شود هر کسی هم که اگر اشتباه می کند عاری از خطا نیست. وقتی شما یک خانواده را به جایی می برید دچار مشکل می شوید اما ما همراه خود ۶۰ میلیون هوادار را داریم که مطمئنا این کار سخت تر است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد مقاله ای که امروز علیه او و رویانیان نوشته شده و مدیرعامل پرسپولیس به آن اشاره کرده است، گفت: وقتی آن مقاله را دیدم ناراحت شدم، زمانی که من قلم در دستانم وجود داشت آن فردی که مقاله را نوشته است اصلاً به دنیا نیامده بود که حالا ما را محکوم می کند.


وی افزود: من امسال تنها ۱.۵ میلیارد در ازای ۲۵ میلیارد هزینه ای که در تیم وجود دارد از وزارت ورزش دریافت کرده ام، به بازیکنان قول دادیم شب گذشته پولی پرداخت کنیم اما مبلغ کمی به دست ما رسید به همین خاطر از چک شخصی خود و به کمک دوستان من، قلعه نویی و امیری ۵۰۰ میلیون قرض کردیم آنوقت یک روزنامه دولتی باشگاه مردمی را می زند.


مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: آنها که می گویند ما قرارداد ترکمنچای بستیم قراردادمان را نشان می دهیم. چرا اینقدر ما را اذیت می کنند. اصلاً من آماده رفتن هستم و بعد از دربی می توانم از تیم بروم اما آیا می دانید همین کمپی که در آن حضور دارید را بدون دریافت هیچ پولی به استقلال اضافه کردم؟


فتح الله زاده بعد از اینکه رویانیان اعلام کرد آنها اصلاً آیا این کمپ را دیده اند، خاطرنشان کرد: این کمپ اکنون ۲۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد، زمین اینجا را از سازمان دیگری گرفتیم و به باشگاه استقلال پیوست کردیم. از هواداران درخواست می کنم فردا به ورزشگاه بیایند تا این افراد که علیه ما مقاله می نویسند فکر نکنند ما تنها هستیم، شما که ۱۰ هزار تیراژ بیشتر ندارید چنین حرف هایی می زنید اما بدانید ما در پول بیت المال نفوذ نداریم.


فتح الله زاده در ادامه خاطرنشان کرد: ما آماده رفتن هستیم اما اگر کمکی به ما نمی کنید حداقل روی زخم مان نمک نپاشید، چرا آنقدر ما را اذیت می کنید، تا امروز ۱۳.۵ میلیارد هزینه باشگاه کردم درحالیکه دریافتی ما از دولت تنها ۱.۵ میلیارد بوده است، ما برای تیم دولت تلاش می کنیم آنوقت باید توهین هم بشنویم، حالا سایت ما یک مطلبی نوشته است، چرا این رفتارها را انجام می دهید؟ ما می خواهیم دل مردم را شاد کنیم اما چه کسی دل ما را شاد می کند.


وی در پایان در واکنش به اظهارنظر محمد رویانیان که اعلام کرده بود استقلال را می برند، به شوخی گفت: او در خاکریز حریف است، این صحبت را انجام می دهد، گفتن این مسئله برای رویانیان باشد، او نقشه را بیان می کند و ما آن را با شکست پرسپولیس عملیاتی می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات