حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تمرین استقلال باعث استقبال طرفداران میزبان از رویانیان شد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان امروز در حالی پا به محل تمرین تیم استقلال گذاشت که حضور وی با حاشیه های جالبی توأم شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مورد استقبال طرفداران تیم استقلال و کادر فنی و بازیکنان این تیم قرار گرفت.

وی در ابتدای حضورش به سمت طرفداران استقلال رفت و با آنها صحبت کرد، هواداران استقلال به محض دیدن رویانیان با این جملات از وی استقبال کردند: سردار به کمپ ما خوش آمدی، سردار ما پولی نداریم ولی قلب ما پاک و صاف است… در این لحظه رویانیان برای هوداران استقلال دست تکان داد که همین موضوع باعث شد ۲۰۰ طرفدار تیم استقلال شعار بدهند: سردار، فتح الله، استقلال قهرمان.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که از استقبال طرفداران استقلال خوشحال بود نزد بازیکنان رفت، وی با آنها برخورد گرمی داشت و سپس با تک تک بازیکنان استقلال خوش و بش کرد. رویانیان حنیف عمران زاده را در آغوش گرفت و او را از جایش بلند کرد و خطاب به او گفت چطوری بچه محل؟ سپس محمد قاضی را دید و خطاب به او گفت انصافاً این بچه پسر بامعرفت و خوبی است ما باید فکری به حال مطالبات او کنیم که قاضی جواب داد قرار بود شما جلسه بگذارید ما هم منتظر جلسه هستیم. رویانیان نیز به مهاجم فصل گذشته تیمش گفت: ان شاءالله این کار را انجام می دهم ولی انصافاً قاضی پسر بااخلاق و بامعرفتی است. سپس مدیرعامل پرسپولیس خسرو حیدری را دید و خطاب به این بازیکن گفت آقای حیدری ما خیلی می خواهیم که تاکتیک های استقلال را پیدا کنیم ولی من سر در نمی آورم و می ترسم فتح الله زاده آنجا بیاید و تاکتیک های ما لو برود که این موضوع با خنده بازیکنان استقلال توأم شد.

در پایان حضور رویانیان در جمع بازیکنان، یکی از خبرنگاران خطاب به وی گفت: سردار نتیجه چند چند می شود که وی پاسخ داد ما می بریم در این لحظه امیرحسین صادقی گفت سردار ۴ دربی یادت نرود که این جمله با خنده حاضرین همراه شد. مدیر عامل باشگاه استقلال و پرسپولیس سپس در مقابل دوربین برنامه ۲۰: ۳۰ قرار گرفتند.

فتح الله زاده خطاب به مجری خارج از گود گفت: درست است که شما هر شب دعواهای ما را نشان می دهید ولی ما اینجا هستیم تا بگوییم مشکلی با هم نداریم.

سپس مدیرعامل استقلال خطاب به مجری این برنامه گفت: انصافاً او از ژورنالیست های خوب است و به همراه نجف زاده خوب بلد است مو را از ماست بیرون بکشد.

همچنین رویانیان هم گفت: هر چند فقط ما دو نفر را اذیت می کنند ولی ما او را دوست داریم. ما با هم کُری می خوانیم و یک چیزهایی می گوییم اما امروز کنار فتح الله زاده ایستاده ایم تا همه مردم ببینند ما با هم مشکلی نداریم.

 در همین لحظات امیر قلعه نویی وارد زمین شد. سرمربی تیم استقلال، استقبال گرمی از مدیرعامل پرسپولیس داشت و خطاب به او گفت: سردار چه خوش تیپ شدی! که همین موضوع باعث شد تا فتح الله زاده بگوید اگر رویانیان کلاهش را بردارد خوش تیپ تر است. رویانیان نیز پاسخ داد انصافاً در این سالها با وجود آنکه من فوتبالی نبودم اما ارادت قلبی به قلعه نویی دارم و خیلی خوشحال هستم که این فرصت نصیب ما شد تا در کنار شما حضور داشته باشم. در این لحظه فتح الله زاده باز هم با شوخی به رویانیان گفت سردار کلاهت را بردار، که رویانیان گفت من خودم را استتار کردم تا کسی من را نشناسد! فتح الله زاده نیز جواب داد شما اینجا در امان هستید اما دوستان اگر من به تمرین پرسپولیس رفتم و دیگر ما را ندیدید حلال کنید.

در ادامه حضور محمد رویانیان در تمرین آبی پوشان که فضای صمیمی را ایجاد کرده بود فتح الله زاده یک پیشنهاد دیگر هم داد.

وی گفت: از آقای رویانیان می خواهم بعد از این بازی به فکر تدارک یک دیدار دوستانه و خیریه باشیم تا مشترکاً بتوانیم به مردم خدمت کرده باشیم.

رویانیان نیز اعلام کرد که بعد از این بازی در خصوص این موضوع صحبت خواهد کرد. حضور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در تمرین آبی پوشان حدود ۴۵ دقیقه زمان برد و در حالی که رویانیان توسط هواداران استقلال تشویق می شد کمپ مرحوم حجازی را ترک کرد.

 آخرین تمرین استقلال قبل از بازی با پرسپولیس در حال برگزاری است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات