۲۴ ساعت قبل از شهرآورد تهران در گفتگویی تغییر موضع داد و صمیمانه برای دایی و تیمش آرزوی پیروزی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، اوایل هفته مصاحبه تند علی کریمی علیه مدیران پرسپولیس باعث شد برخی از هواداران از دست جادوگر دلخور شوند، به خصوص که او در این گفتگو برای تیم سابقش در داربی هم آرزوی موفقیت نکرده و گفته بود امیدوار است هر تیمی که حقش است بازی را ببرد.

شماره هشت ۲۴ ساعت قبل از شهرآورد تهران در گفتگویی تغییر موضع داد و صمیمانه برای دایی و تیمش آرزوی پیروزی کرد: «برای بازی روز جمعه به عنوان یک پرسپولیسی دوست دارم پرسپولیس برنده شود، اما دوست داشتن کافی نیست که بازی به نفع ما تمام شود. در نهایت امیدوارم بازی جذابی اتفاق بیفتند و همه لذت ببرند. تمام دربی های جهان بازی های جذابی هستند و امیدوارم این بازی هم برخلاف بازی رفت بازی جذاب و دیدنی شود. »

کریمی در مورد اهمیت فاکتور شانس در این قبیل بازی ها هم گفت: «طبیعتا شانس می تواند تاثیرگذار باشد تا برنده بازی مشخص شود. در نهایت امیدوارم هر تیمی که استحقاق بیشتری داشت برنده باشد، اما به هرحال آرزوی قلبی ام این است که پرسپولیس تیم برنده فردا شود. » و پیام جادوگر برای هواداران تیم سابقش: «دوست تان دارم و امیدوارم یک جوری بتوانم لطف شما را جبران کنم. شاید زمانی نباشد، اما از خدا می خواهم شرایطی به وجود بیاورد تا به هر ترتیبی که امکان داشت لطف تان را جبران کنم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات