استعفایم برای وارد کردن شوک به مسئولان استان بود

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد با تاکید بر اینکه هم اکنون این تیم به لحاظ مالی وضعیت اسفباری دارد گفت: استعفایم از سرمربی‌گری تیم برای وارد کردن شوک به مسئولان لرستان است.

به گزارش لرستان خبر، علی نیکبخت  در سخنانی با اشاره به خبر استعفای وی از سرمربیگری تیم فوتبال خیبر اظهار داشت: متاسفانه فشار مالی که به اعضای تیم خیبر، بازیکنان و کادر فنی که وارد آمده بود من را مجبور به استعفا کرد.

رسالتم را برای تیم به طور کامل انجام دادم

وی با بیان اینکه من رسالت خود را در رابطه با حفظ تیم خیبر در لیگ دسته یک به طور کامل انجام داده ام عنوان کرد: این امر به حد خیلی بالایی تحقق پیدا کرده اما دیگر مشکلات و فشار های مالی کادر فنی و بازیکنان تیم را رنج می دهد.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد بیان داشت: امیدواریم هر چه سریع تر مسئولان به تیم برسند و مشکلات آن را حل کنند.

خیبر در وضعیت مالی اسفباری به سر می برد

نیکبخت  در رابطه به حمایت های مالی که از سوی استاندار لرستان از تیم فوتبال خیبر خرم آباد داشته است گفت: تنها کسی که از تیم فوتبال خیبر از ابتدا تا کنون حمایت کرده استاندار لرستان بوده ولی نمی دانم چرا حدود سه تا چهار ماهی بوده به دلایلی این کمک ها دیگر به تیم فوتبال خیبر صورت نمی گیرد.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت اسفباری بر تیم فوتبال خیبر خرم آباد به لحاظ مالی حاکم است عنوان کرد: تا سه، چهار ماه پیش کمک های مالی از تیم از سوی مدیریت ارشد استان ادامه داشت اما دقیق نمی دانم چرا این کمک ها از مدت زمان یاد شده تا امروز دیگر ادامه پیدا نکرد.

هیچ ارگانی قبول نمی کند به تیم خیبر کمک کند

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد با تاکید بر اینکه استاندار لرستان فردی ورزشی بوده و حمایت های خوبی از تیم فوتبال خیبر تا کنون داشته است گفت: اما متاسفانه طی چهار ما گذشته و تا این ساعت به هر دلیلی این کمک ها دیگر به تیم خیبر صورت نمی گیرد.

نیکبخت با بیان اینکه استاندار لرستان دستور کمک به تیم فوتبال خیبر را به ارگانهایی مانند ورزش و جوانان، شهرداری، همیاری و ... داده است گفت: باید ارگانی کمک به تیم فوتبال خیبر را متقبل شود، اما به دلایلی و از نظر دولتی بنا به گفته ها، مستقیم نمی توانند به تیم کمک مالی داشته باشند.

وی با بیان اینکه متاسفانه هیچ ارگانی قبول نمی کند به تیم فوتبال خیبر کمک کند عنوان کرد: علت این امر را واقعا نمی دانم، ممکن است مسائل ادارای و یا شاید قانونی اجازه ندهد که در این رابطه اقدامی صورت گیرد.

استعفایم برای وارد کردن شوک به مسئولان استان بود

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد با تاکید بر اینکه باید از بازیکنان تیم خیبر تشکر کنم چرا که تا کنون با تعصب و غیرت کار را در لیگ به جلو برده اند تصریح کرد: خیبر بومی ترین تیم در لیگ های فوتبال کشور محسوب می شود و مسئولان باید به این تیم کمک کنند.

نیکبخت با بیان اینکه در حال حاضر بازیکنان تیم فوتبال خیبر خرم آباد چهار ماه حقوق افتاده دارند گفت: من استعفا داده ام تا به مسئولان استان شوکی وارد شود و به فکر این تیم بیفتند و به داد این بچه ها برسند.

وی بیان داشت: در صورتی که برای حل مشکلات مالی تیم در اولین فرصت اقدام شود حاضرم به تیم برگردم و کار را ادامه بدهم.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد بیان داشت: هم اکنون این تیم در رده یازدهم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار داشته و جایگاه خوبی هم در لیگ دارد.

منبع مهر

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • موسوی از خرم آباد

    از مسولین استان عاجزانه تقاضامندیم به تیم متعصب خیبر رسیدگی شود

نظرات