نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:استخرشنای پلدختر یکی از مطالبات به حق مردم این شهرستان که پس از 9سال در30دی ماه،افتتاح می شود.

به گزارش لرستان خبر، سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در حاشیه بازدید از پروژه استخرشنای پلدختر اظهار داشت:استخرشنای پلدختر از مطالبات به حق جوانان این شهرستان که در طی 7ماه گذشته با پیگیری مستمری که داشته ایم و همکاری استاندار ،مدیرکل ورزش وامور جوانان استان این پروژه پس از 9سال بالاخره به مرحله افتتاح رسید.

وی بیان کرد:هر موقع سفری به شهرستان داشته ایم در هر مرحله اجرایی این پروژه نسبت به پیشرفت آن نظارت داشته ایم.

کاظمی تصریح کرد:در بحث تاسیسات و برخی مراحل کاری دیگر،مسائل ومشکلات بودجه وجود داشت که با پیگیری داشته ایم این موانع رفع شد.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با تاکید براینکه پیگیر مطالبات مردم حوزه انتخابیه هستیم تصریح کرد:به دلیل نبود استخر شنا،جوانان این منطقه مجبور بودند برای شنا به کشکان ،تالاب ها و شهرستان های همجوار می رفتند که بحمدالله با افتتاح این پروژه شاهد تحقق یکی از مطالبات مردم خواهیم بود.

وی تصریح کرد:مدیرکل ورزش وامور جوانان در تماسی که با ما داشته اند ،زمان افتتاح این پروژه را،30دی ماه با حضور وزیر ورزش یا معاون وزیر انجام می گیرد.

کاظمی با اشاره به اینکه مسئولین دستگاه های اجرایی موظف به اجرایی شدن پروژه ها هستند یادآورشد:به عنوان نماینده مردم در قبال مطالبات و وظیفه ای که دارم از طرق وزرا و مسئولین ارشد کشور پیگیری های لازم خواهم کرد.

وی یادآورشد:پیگیری هایی در سایر حوزه ها برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی شهرستان داشته ایم که تا به نتایج قطعی منتهی نشوند فعلا اطلاع رسانی نخواهیم کرد.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس تاکید کرد:مسئولین با اتحاد وهمدلی  و مشارکت مردم می توانند زمینه رشد وترقی شهرستان را فراهم کنند.

 انتهای پیام/

 

منبع: بیان روز

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات