رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد:

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: این شهرستان میزبان برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور است.

به گزارش لرستان خبر، محمود ترابی امروز اظهار کرد: براساس زمان‎بندی اعلام شده از سوی فدراسیون کشتی، رقابت‎های گروه «الف» کشتی آزاد و فرنگی به مدت سه روز از ششم لغایت هشتم بهمن‌ماه 95 به میزبانی بروجرد در سالن ورزشی ولایت بروجرد برگزار می‎شود.

وی افزود: در گروه «الف» کشتی آزاد تیم‎های مازندران، تهران، البرز، همدان، لرستان، خراسان رضوی، توابع تهران، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد خاطرنشان کرد: در گروه «الف» کشتی فرنگی نیز تیم‎های خوزستان، لرستان، تهران، مازندران، فارس، توابع تهران، اردبیل، قم، اصفهان و چهارمحال و بختیاری رقابت می‎کنند.

ترابی اضافه کرد: این مسابقات در وزن‎های 42، 46، 50، 54، 58، 63، 69، 76، 85 و 100 کیلوگرم برگزار می‎شود.

وی تاکید کرد: پذیرش تیم‎ها، جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‎کشی و وزن‎کشی ورزشکاران عصر روز ششم بهمن‌ماه انجام خواهد شد و مسابقات هفتم و هشتم بهمن‌ماه در سالن ولایت با حضور مسؤولان فدراسیون برگزار می‎شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد تصریح کرد: با توجه به نتایج حاصله از رقابت‎های انفرادی کشتی‎گیران در هر وزن حکم و مدال اعطا می‎شود و به تیم‎های اول تا سوم نیز کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

ترابی در بخش دیگری از سخنان خود به میزبانی شهرستان بروجرد در رقابت‎های مختلف کشوری در رشته‎های متعدد ورزشی اشاره و تاکید کرد: میزبانی رقابت‎های ورزشی نقش مهم و بی‎بدیلی در معرفی داشته‎های ورزشی این شهرستان ایفا می‎کند.

وی ادامه داد: میزبانی رقابت‎های مهم ورزشی علاوه بر شناساندن ظرفیت‎های اماکن و سالن‎های ورزشی در معرفی هر چه بهتر داشته‎های وزشی ورزشکاران به مسؤولان فدراسیون‎ها و زمینه‎سازی برای شناساندن استعدادهای آنها موثر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد با تاکید بر اینکه ورزشکاران بروجردی در بسیاری از رشته‎های ورزشی حرف‎های زیادی برای گفتن دارند، افزود: میزبانی رقابت‎های مهم ورزشی تاثیر غیرقابل انکاری در شکوفا شدن ظرفیت‎های ورزشی ورزشکاران ایفا می‎کند.

ترابی به میزبانی شایسته شهرستان بروجرد در برگزاری رقابت‎های ورزشی مختلف اشاره و بیان کرد: این امر زمینه را برای محول کردن میزبانی‎های بعدی به این شهرستان مهیا و فراهم می‎‏کند.

وی وجود فضاهای ورزشی مناسب را یکی دیگر از فاکتورها و عوامل دخیل در اعطای میزبانی رقابت‎های ورزشی به شهرستان بروجرد دانست و تصریح کرد: در جریان این میزبانی‎ها از همه ظرفیت‎های ایجاد شده در جهت رشد و تعالی ورزش این شهرستان بهره می‎بریم.

انتهای پیام/

 

 منبع: فارس

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات