سرمربی پرتغالی تراکتورسازی در نشست خبری پیش از دیدار با الجیش قطر گفت که تیمش برای تفریح به قطر نیامده است و به کسب سه امتیاز می اندیشد.

به گزارش افکارنیوز ، تراکتورسازی در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا فردا به مصاف الجیش قطر می رود. تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از این بازی گفت که او برای کسب سه امتیاز تیمش را به میدان می فرستد.

سرمربی پرتغالی قرمزپوشان تبریزی گفت: تراکتورسازی برای اولین بار است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می کند. امیدواریم که بتوانیم در نخستین ماجراجویی خود نتایج خوبی کسب کنیم. دیدار سختی برابر الجیش پیش رو داریم. الجیش تیم خوبی است و بازیکنان داخلی و خارجی خوبی در اختیار دارد. با این حال ما آماده این دیدار هستیم.

او افزود: ما با شور و هیجان زیادی برابر الجیش به میدان می رویم. تلاش می کنیم تا در نخستین تجربه خود در این رقابت ها نتایج خوبی کسب کنیم. برای تفریح و استفاده از هوای آفتابی قطر به اینجا نیامده ایم. آمده ایم تا دست پر به تبریز برگردیم.

اولیویرا که تیمش در حساس ترین بازی هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران بازی را برابر استقلال واگذار کرد، افزود: امیدوار بودیم که با پیروزی برابر استقلال با روحیه خوبی پا به دیدار با الجیش بگذاریم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. به هر حال این فوتبال است. لیگ قهرمانان آسیا با رقابت های داخلی تفاوت دارد. به هر حال بازی سختی را مقابل الجیش پیش بینی می کنیم چرا که این تیم در بازی قبلی خود برابر الشباب تن به شکست داد و در این دیدار به دنبال پیروزی است. می خواهم از مسئولان باشگاه الجیش که استقبال باشکوهی از کاروان ما داشت تشکر کنم. این بسیار خوب است. آن ها به خوبی از ما پذیرایی کردند. احساس کردیم که در خانه خود هستیم.

مرتضی اسدی کاپیتان تراکتورسازی هم که در این نشست خبری حضور داشت، امیدوار است که تیمش در دیدار حساس مقابل الجیش به پیروزی برسد. او گفت: برای صعود از این گروه چاره ای جز پیروزی نداریم. با پیروزی در این دیدار می توانیم خود را یکی از مدعیان صعود از این گروه به شمار آوریم.

تراکتورسازی در دیدار نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۳ بر یک الجزیره امارات را با شکست بدرقه کرد این در حالی است که نماینده قطر با ۲ گل برابر میزبانش الشباب تن به شکست داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات