مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان:

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان گفت: درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان‌های پلدختر و دلفان تا سه هفته آینده افتتاح می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، امین بهاروند اظهار داشت: سال گذشته اکثر تجهیزات درمانگاه‌های تأمین اجتماعی استان نوسازی شد به‌طوری‌که حدود 10 میلیارد تومان برای نوسازی تجهیزات استان هزینه شد.

وی با اشاره به اینکه سال 94، تجهیزات تعداد زیادی از درمانگاه‌های استان تکمیل شد افزود: امسال نیز مابقی تجهیزات درمانگاه‌های تامین اجتماعی استان لرستان تکمیل می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان از افتتاح دو درمانگاه شهرستان دلفان و پلدختر در هفته‌های آینده خبر داد و عنوان کرد: درمانگاه شهرستان دلفان کاملاً تجهیز شده و در روزهای آینده با تأمین نیروی آن به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه درمانگاه دلفان با 16 نیرو کار خود را آغاز می‌کند بیان کرد: هفته گذشته اسامی پذیرفته‌شدگان برای فعالیت در این درمانگاه از طریق سازمان سنجش اعلام شد و اکنون کار تشکیل پرونده آن‌ها در حال انجام است.

بهاروند با اشاره به اینکه درمانگاه دلفان حداکثر تا سه هفته آینده افتتاح می‌شود گفت: در مجموع برای راه‌اندازی این درمانگاه حدود سه میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با تأخیر در ساخت درمانگاه شهرستان دلفان اشاره و تصریح کرد: عملیات اجرایی این درمانگاه سال 91 شروع شد اما به دلیل مشکلات پیمانکار و اعتبار تا اوایل سال 93 پیشرفت فیزیکی زیادی نداشت تا اینکه آبان ماه سال 94 کار ساخت آن مجدداٌ از سرگرفته شد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: با توجه به استیجاری بودن درمانگاه پلدختر ساخت درمانگاه این شهرستان در دستور کار قرار گرفت و اکنون ساختمان درمانگاه پلدختر یک سال است که تکمیل‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه درمانگاه پلدختر نیز حداکثر تا سه هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد افزود: برای تکمیل و تجهیز این درمانگاه نزدیک به پنج میلیارد تومان هزینه شده است.


منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات